Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Huttcyber

Na co zwracacie na wygląd u laski? Na twarz czy na ciało? Bo ja na figurę

Polecane posty

Gość Huttcyber

Wydawać by się mogło, że najważniejsza jest twarz, oczy uśmiech itd, ale nic podobnego, dla mnie np. zwrcam na początek uwagę na wzrost, nie może być niska, póxniej na nogi, czy ma ładne, później na piersi, czy są spore, następnie na pupę czy jest jako taka fajna, a następnie na brzuch czy jest płaski i ładny, i biordra. Na końcu na twarz, czyli włosy, później usta, a na końcu oczy. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzę.
Co facet ma w spodniach,pewnie byś odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huttcyber
Wydawać by się mogło, że najważniejsza jest twarz ale nie, patrzę na nogi.. a co mi tam, poznajcie mój prawdziwy problem: mam 26 lat i nadal jestem prawiczkiem. dzieje się tak dlatego, iż codziennie rano przywdziewam huzarski mundur, czarne botforty i batmańską maskę z uszkami, po czym wyruszam na połów potencjalnych kandydatekna deflorantkę, zalegających w okolicach całodobowego sklepu monopolowego "U Lusi" na Placu Grunwaldzkim po nocy pracowicie spędzonej na osuszaniu kolejnych flaszek nalewki wiśniowej. Jak dotąd żadna z potencjalnych kandydatek nie staneła na wysokości zadania. Być może powinnenem poszukać deflorantki w bibliotece miejskiej. Co sądzicie?...czy nie ma już dla mnie nadziei? Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
Na mózg, stary na mózg. Reszta przemija. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×