Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pytong

Tu nie chodzi o to, że płaski biust jest zły, chodzi o to, że te dziewczyny...

Polecane posty

Sam biust zły nie jest, czy to mały czy duży, chodzi o to, że dziewczyny z małymi piersiami mają poważne kompleksy, które przeszkadzają w życiu, ciągle zamartwianie się czy ja się jemu na pewno podobam, co on myśli o moich piersiach. To koszmar takie myślenie. Dziewczyny z mikropiersiami mają dużo dużo kompleksów. Natomiast te z dużymi cyckami, to pełna pierś do przodu, roześmiane, umieją korzystać z życia, widać i czuć od nich bijącą energie życiową i dlatego fajniejsze są te dziewczyny właśnie z dużymi piersiami, bo nie mają skwaszonej psychiki problemami. Są kobiece dlatego, że wiedzą, że świetnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki nick
a taka mądrość :classic_cool: ale wyjątki też się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno prawda.. pisząc takie nowinki to znawcą kobiet to Ty na pewno nie jesteś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
A właśnie że racja :-)) Jak facet ma korniszonka, to też się czai, żeby go w ogóle wyjąć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem rozesmiania,pelna optymizmu i wogole cool:D a cyckow nie mam:P hehe:)a kiedys mialam sie czym pochwalic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, jak facet jest prawiczek to zabiera się do dziewczyny jak pies do jeża, jak ma sporego penisa to jeszcze ujdzie, i on wie, że nie moze mieć kompleksów, wyciąga parówkę, a dziewczyna już mokra na samą myśl, że niedługo jej wsadzi, dlatego też taki facet jest wyluzowany i tez bez kompleksów podchodzi do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
JJJJaaasssssnnnneeee................ słabo sie znasz na kobietach:) Te z duzymi piersiami to dopiero maja kompleksy..... i te z malutkimi i z ogromnymi takie same maja kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
Ja tam lubię każde :-)) Taki czendżing, to miodasek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
a ja wcale nie mam wielkich piersi a nie chodze ze skwaszoną miną..owszem płaska jak decha to nie jestem..mam75 B..lubie duze dekolty..i seksi ciuszki..wiec to wszystko zależy od psychiki kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
ojeju znowu piersi....panie pytongu pan sie troche myli:) kobiety z malymi piersiami nie maja kompleksu ze sa zbudowane tak a nie inaczej..one sobie same nie wmawiaja ze sa bee...tylko im sie wmawia jak powinny byc zbudowane dlatego moze wydaja sie zakompleksione i sa niestety przez to bardzo krzywdzone ...tak samo jak kobiety z pokaznym biustem-wyzywane od dojnych krow itd...masakra...:/ one tez maja kompleksy..zreszta pokaz mi kobiete ktora nie ma kompleksow??:)kazda ma :) juz taka natura:) niewiadomo jaka gwiazda a jak przyjdzie co do czego to miałczy ze to zle i to niedobrze:) przestancie juz z tymi piersiami i penisami bo to na serio durne sie zaczyna robic...ty lubisz to ktos inny co innego i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeehhhhhhhhhhhhh
durne i krzywdzace! (nawiazuje do ostatniej wypowiedzi z ktora sie w 100% zgadzam) Czlowiek sam sie zaczyna zastanawiac czy cos z nim nie tak, jakby nie czytal to by nie wiedzial. i pozniej jest taki np niski z kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytong - od tego jesteś facetem, by przy Tobie kompleksów nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka...
No moj drogi ...ja nie mam wielkich cycków.Mam sliczny niewielki biust i nie zamieniłabym go na żaden inny.I wiesz co?.....faceci zwracają na mnie uwagę ....masz jakąś teorie na ten temat?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka...
Rysus....wiesz jak to się ładnie nazywa? To o czym mówisz. To sie nazywa klasa ,takt i wyczucie.......Ale czy wszyscy wiedzą co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka...
Ryrus oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-z małymi
a ja tęż nie mam wielkich piersi i zawsze miałam powodzenie, i może nawet te dziewczyny są fajniejsze bo nie mają takich ciężarów. Lżej się żyje WIESZ>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×