Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbyszek tr

Pytanie dotyczące seksu...Proszę zajrzyj damo...

Polecane posty

Gość zbyszek tr

No jak to jest, przepraszam za doslowność, czy drogie Panie pozwalacie swoim facetom kończyć na wasz biust lub na twarz? Denerwuje Was to? Uwazacie sie za ponizone? Moi zdaniem to najpiekniejszy moment seksu! Pozdrawiam i prosze o kulturalne odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
idz sie pomodl do koscioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek tr
prosze o powazne odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta letitia
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kształtna kobietka
na biust pozwalam i on to lubi, na twarz mój kochany nawet by nie zaproponował... a dodam że jestem w stałym związku, może poczułabym się poniżona gdyby to zrobił.. w seksie nic mnie nie denerwuje, jeśli wcześniej porozmawiamy,wyrazimy swoje opinie i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od kobiety wiekszosc z nas jednak tego nie pochwala choc jak sadze ze strony facetow to piekne przezycie... ale chyba tylkoz z waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady
Ja myślę, że to także kwestia... estetyki, na którą większośc kobiet zwraca większą uwagę niż większość facetów;) Jeżeli chodzi o mnie, to wytrysk na jakąkolwiek część ciałą nie jest poniżający. Jednakże jeżeli chodzi o twarz, to jest to zupełnie inna sprawa - pomyśl przez chwilę. 1. Odruchy obronne - zamykanie oczu, uchylanie się - w stosunku do twarzy są bardzo mocne! Może się skończyć nerwowo, a nie pięknie 2. Twarz ma wiele różnych ciekawych elementów typu dziurki od nosa. Co sie może wydarzyc - uruchom wyobraźnię 3. Spermę z włosów cholernie trudno usunąć bez radykalnego całościowego mycia, na które kobieta może nie mieć ochoty parę minut po seksie 4. Sytuacja intymna nie kończy się w momencie orgazmu. potem jest całe mnóstwo momentów "dochodzenia do siebie", przytulania etc... Sperma na brzuchu może w tym nie przeszkadzać - ale jak czułbyś sie tuląc kobietę, której powoli zasycha na twarzy taka Twoja 'maska"??? No to pomyśl, jak ona by się czuła... To prosta droga do hiperniezręcznych sytuacji. Myśl o tryskaniu na twarz kobiety może i jest dla facetów podniecająca, ale jakże inaczej - z pustymi kanalikami nasiennymi - możesz się poczuć, widząc, jak Twoja kobieta, ocierając z oczu spermę, mknie do łazienki... Wnioski wyciągnij sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranyjulek
przecież mówimy o seksie co to przeszkadza jak włosy są zlepione czy twarz się lepi LUDZIE - przecież to SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bond james
przecież nie musi Ci strzelac do oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×