Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość unexpected

Problem.

Polecane posty

Gość unexpected

Mam takie nietypowe pytanie... Ile dziewczyn z tad nie lubi sie kochac... Moze to glupie pytanie... Ale akurat moja laska tego nie lubi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płacze gdy nie ma sexu
ale to nie znaczy ze go nie lubie jak jest to dobrze jak nie ma nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
"z tad" bo nie rozumię :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
a co to znaczy "nie rozumię" bo nie rozumiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis w zwisie
a co to znaczy A co to znaczy nie rozumię?NIE ROZUMIEM.Pal się ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unexpected
jak jest to jest dobrze... to fakt... Tylko szkoda ze nie jest tak jak powinno. Jak nie ma... to dobrze raczej nie jest...Cos to napewno znaczy. Ile mozna wytrzymac... miesiac?, pol roku... Tyle ze ja jestem ze swoja od 4 lat !!. I ostatnio jest coraz gorzej... Juz nawet zwracam wieksza uwage na przechodnie dziewczyny niz kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
--> ja też zapytam To była ironia w odpowiedzi na "z tad" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wniosek że ona sexu nie lubi ? pytam bo to baardzo ogólne ....może coś w waszym pożyciu jej nie odpowiada i po prostu nie ma ochoty na sex a 4 lata temu lubiła tj czy myslałeś że lubi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unexpected
cztery latka temu to byla dziewica... Nie lubi?.. seks jej nie odpowiada... Woli posiedziec, poprzytulac sie, lub pojsc gdzies... Tylko tyle... Jesli juz mamy sie do czegos zabrac, to woli pieszczoty... I na tym sie zazwyczaj konczy... Jesli juz to robimy... to sie jej po prostu po pewnym czasie przestaje podobac. I szczerze mowiac probowalismy wszystkiego.. Nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ty sie jej znudziłes
albo ma kogos nma boku to na ciebie energii nie traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że jestes jej pierwszym i jedynym partnerem - może rzeczywiście to \"zmęczenie materiału\" potrzebne wam jakieś urozmaicenie to na pewno - sama miałam taki kryzysik - ale troszke przymusowego odzielenia i głodu a apecik wzmógł sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
tak niestety bywa, że nie każdej parze wychodzi, skoro próbowaliście wszystkiego to może potrzebny seksuolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unexpected
Nie wiem... Seksuolog raczej nie wyjdzie..... Kiedys ponad pol roku wysylalem ja do ginekologa... Nie zeby na sile czy cos... Tylko z powodu czestego zapalenia.... Wstydliwy temat jednym slowem... Co dziwne, probowalismy tez analnie... I co dziwne.. Anal bardziej sie jej podoba niz normalnie... Ja juz nie wiem co mam o tym myslec... Fakt ze czasem gdy mamy sie kochac to mnie to przeraza... Bo jakby nie patrzyl, w 9/10 przypadkach sa po tym problemy,żal że znowu nie wyszło, i ze nie bylo jak wszyscy o tym mówią. A jakby nie patrzyl ochote na to mam, i to naprawde duza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×