Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leciutko nerwowa

Skuteczne tabletki uspokajające... ???

Polecane posty

Gość Oras
Ja brałam Kalms jak głupia po 5/6 tabletek po posiłku i niestety nic mi nie pomogło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmaemma
rowniez slyszalam o xanax, moja ciocia je brała a miewala ataki zlosci, tak nagle. chcialam od niej sprobowac,ale bylam za mloda. Teraz mieszkam od pol roku z chlopakiem,ktory od czasu do czasu pisze ze swoja byla dziewczyna,z ktora byl 6lat, ona jest teraz w stanach. Gdy tylko o niej slysze,albo widze w jego komputerze jej zdjecia, nazwisko w mailach dostaje scisku zoladka, od razu atak paniki i placzu. Nie wiem czy to sie zalicza do nerwicy,ale czy sa jakies tabletki oprocze xanaxu (wiele kobiet sie od niego uzaleznilo), ktory dziala natychmiastowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychotropy
Co Ty za głupoty wygadujesz o tym wymysle szatana, bkjbkblb,shomeopatia jak i Joga raiki czy tez nauka pozytywnego myslenia to zwracania sie do Boga do natury w jakiej człowiek zyc powinien to pojednanie ciała i duszy,lekarze sa wymysłem szatana ,bo zarabiaja na chorych,a nie mozna uleczyc ciała gdy dusza choruje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Przecież każdy powinien wiedzieć,że tabletki chemiczne nikogo nie wyleczą.stosujcie jak najlepsze ziołowe suplementy dobrych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziołowe preparaty działają tylko gdy są długotrwale stosowane i i objawy nerwicy nie są duże.Ja stosowałem Afobam - tańszy zamiennik Xanaxu ale działający równie dobrze.Miesiąc kuracji i życie stało się piękne.To nie prawda że tym nie można wyleczyć nerwów.Można...lecz życie w tych czasach jest cholernie ciężkie i pozbycie się nerwicy w 100% jest niemożliwe.teraz gdy przychodzą złe chwile biorę tabletki przez 3 - 5 dni i wszystko jest ok przez długi czas.Minusem jest to że one uzależniają dlatego trzeba to stosować z głową, ale pod żadnym pozorem nie należy się bać Xanaxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znerwicowana87
Hej,czytam wasze wypowiedzi i sama nie wiem co kupić.może wygasanie się na forum mi pomoże.a napewno wizyta u lekarza wskazana.ale od początku....mam 2 dzieci,obecnie pracuje w domu ze względu na ze chce być z młodszym dzieckiem,starsze chodzi już do szkoły.ogólnie chodzi o tesciowa...mieszkamy w domu dwupoziomowym,całe szczęście na osobnej kuchni.wszystko było "ok" kiedy chodziła do pracy,jednak,teraz siedzi w domu i zatruwa mi życie.nie wiem może stara się nadrobić to czego przy swoich dzieciach nie zrobiła,ale ja mam dość.czuje się w tym domu jak w,więzieniu a nawet gorzej bo w celi sa ograniczone odwiedziny.przychodzi po kilka razy dziennie na górę i pepla do dziecka jakby miała,problemy z wymowa.teraz już puka ale był czas ze wchodziła jak do siebie.maz schodzi do niej z dzieckiem jak pracuje i niech wtedy się wykarze a nie kiedy ja już skończyłam prace i mam czas zeby się zająć dzieckiem.potrafi przesiedzieć po godzinie ,dwie u nas i wcale nie czuje ze powinna zejść,do siebie.kiedy mam czas na spacer to ta się wpieprza ze ona chce, oczywiście jej nie daje skoro ja mogę iść.40 lata temu rzuciłam palenie ale obawiam się ze znów zacznę.niekiedy żeby się odstresowac pije lamke wina,ale to do niczego dobrego nie prowadzi.ona mnie tak,denerwuje ze serce mi wali jak oszalałe,ciśnienie to mam chyba 200\200,ręce i nogi mi się trzęsą i potrafi mi się zrobić ciemno przed oczami z nerwów,do tego ból żołądka i całego brzucha.dlatego nie chciałam mieć drugiego dziecka,jednak mąż zapewniał ze będzie ok.te jego obietnice...było ich kilka,ja dotrzymałam swoich on nie.kiedy zapytałam go czy jedynym chciała się wyprowadzić,coś wynająć top powiedział ze,on by nie poszedł.bardzo mnie to zabolało,bo to znaczy ze jest maminsynkiem i nie zalezy mu na mnie.gdybym wiedziała to,co teraz wiem w życiu bym nie zgodziła się na,2 dziecko.mam nadzieję ze rta gehenna nie potrwa długo bo w przeciwnym razie się wykończe i może nasz związek ulec rozpadowi,a tego bym nie chciała bo bardzo go kocham.jest naprawdę wspaniałym mężem i ojcem,ale nie zgadzamy się w kilku poważnych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znerwicowana87
Przepraszam za błędy pisze przez komórkę i dość szybko bo czasu.palić przestała 4 lata temu i kilka literowek wypadki też błędnie w tekście,za grube palce.poradźcie coś,może to ze mną jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, Dwa tygodnie dla deprimu i każdego innego antydepresanta to za mało, bo wszystkie one działają dopiero po dłuższym czasie, u mnie efekty z reguły pojawiały się po trzech tygodniach a nawet miesiącu, a parę kuracji tego typu mam już za sobą a jeśli chodzi o uspokajacze to z czystym sumieniem mogę polecić chamomile plus support, działa nawet na moją nerwową i znerwicowaną mamę, kiedyś prysyłałam jej z uk, teraz są już i u nas tutaj pełen opis może się przyda http://www.vitalab.pl/blog/2013/10/chamomile-plus-support-sojusznik-na-ciezkie-czasy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samitto
Tylko, że w uk (gdzie zarobki są 5 razy wyższe) te tabletki kosztują 7 funtów, (czyli około35 zeta) a w polsce 112 zł + przesyłka, twój komentarz wygląda na kryptoreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to według ciebie jest kryptoreklama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] Znerwicowana87 Oj uwazaj z tymi błedami bo jak cie dorwie ortograficzna to bedziesz miał przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryptoreklama to ukryta działalność reklamowa, wpisz sobie w google, dowiesz się wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak mozna cos reklamowac i to ukrywac???reklama to rozgłos a ukrywanie to przeciwstawność,raczej jedno drugie zaprzecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sulpiryd jest na bezpłatne recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa1102
Witam. nie ma to jak validol :) 1 tabletka 3 razy dziennie i jest superr :) kosztuje 5 zl .. i naprawde dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugi spacer muzyka cwiczenia fizyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jak masz stresa to ja nie mysle o spacerze, wole jednak schować sie pod kołdre i nie wychodzić z niej. Niestety kazdy reaguje w zupełnie inny sposób. Mnie pomogł suplement Forstres. Bardzo sie sprawdził. Wiec wiem tez co moge polecac innym w takich stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniee
Moim wyciszaczem bólu brzucha ze stresu i ogólnie stresowego dnia jest Kalms 3x dziennie po 2 tabletki malutkie, trzeci raz jem przed spaniem :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluminacja_
kalms w ilości jaka zalecają nieco zamula, w ogole kiepsko dziala na dluzsza mete,dobry jest jedynie doraznie.Bez recepty polecam sudafed PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqq
Witam i Odnawiam temat. Niedługo wybieram się po jakieś tabletki na uspokojenie.możecie polecić coś niedrogiego a tak aby działało? Mam dosc mojego życia,non stop się wsciekam, denerwuje i krzyczę.mam dwoje wspaniałych dzieci ale od kat sytuacja życiowa się posypała i brakuje miejsca w żłobku dla młodszego a ja nie mogę iść do pracy nie panuje nad sobą. Chciałabym ulżyć sobie i swojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja221
Ja miałam podobny problem. Też szukałam informacji na temat tabletek uspokajających. Koleżanka poleciła mi na początek słabsze na spróbowanie, aby organizm nie przyzwyczaił się od razu do mocniejszej dawki. Cały czas je stosuję i jest o wiele lepiej. Tutaj możesz sobie poczytać więcej: http://www.e-fito.pl/krazenie/1230-ashwagandha-himalaya-60kps-.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co się denerwować, nie lepiej sobie odpuścić ? Wiem, że nie jest łatwo, ale da się to zrobić. Na początek proponuję zadać sobie pytanie: "co mi dają nerwy i złoszczenie się", jak znajdziecie odpowiedź zacznijcie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potrzebuję czegoś na uspokojenie nerwy w pracy robi się głupoty i potem każdy ma łacha a ja mętlik w głowie i wspomnienie tego co głupiego zrobiłam cz powiedziałam , łatwo we mnie wzbudzić poczucie WINY pomocy!!!!!!!!! A nikt nie jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Może ktoś z Was mi doradzi. Leczę się na depresję i nerwicę lękową mieszaną. Od ponad roku biorę Tianesal na depresję i brałam Hydroksyzynę na nerwicę, ale niestety Hydroksyzyna tak mi wysuszyła organizm, że mam w tej chwili przewlekły zespół suchego oka. Psychiatra zmieniła mi go na Miansec, ale nawet po połowie tabletki spałam na stojąco! Znów zmieniła, tym razem na Pramolan, ale też nie jest ok, bo oczy ciągle są suche jak pieprz :-((( Szukam leku, który by uspokajał, ale nie wysuszał. Ziołowe tabletki i herbatki odpadają, muszę brać leki, bo mam okropne ataki lęku. Psychiatra narazie przepisuje mi leki, które nie uzależniają - tak twierdzi. Nie wiem, który lek byłby dobry dla mnie. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam ziołowe tabletki uspokajające Rellin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomogła kiedyś mieszanka ziołowa Cholegin. Zawierała w składzie 8 ziół: melisę, pokrzywę, korzeń kozłka lekarskiego, szyszki chmielu, miętę pieprzową, nagietek, lawendę i lipę. Zioła pomogły mi w dość mocnych stanach lękowych i niepokoju. Według lekarza były to początki depresji ale nie chciałam zacząć brać leków i powiedziałam sobie, że spróbuję wyjść z tego stanu za pomocą ziół. U mnie zioła się sprawdziły. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×