Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intimissimi

Co sądzicie o ciuszkach Victorias Secret ?

Polecane posty

Babeczki co sądzicie o VS - podoba Wam się ? Jak z jakością tych rzeczy ? Napiszcie co sądzicie :-) Dostałam pakę z tymi rzeczami z USA i sprzedaję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia
są piekne..kobiece i very very sexy ;) szkoda że mnie na nie nie stac..bo ubierałabym sie tylko w takie ciuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
A gdzie można coś od Ciebie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten link pod moim tekstem to link do mojej strony na allegro, albo jak chcesz to podaj maila a wyślę Ci fotki na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździkowa555555
ten link sie nie chce otworzyc - zawsze wraca do glownej strony allegro. Podaj jaki masz login użytkownika na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ten link też nie idzie. ale wypowiem się o VS bo bardzo dobrze znam tę frmę. wielki ukłon dla fotografów i twórców stronki i katalogów - najlepsza szata graficzna jaką widziałam w życiu!! ich ciuchy są ładniutkie (choć ostatnio jakieś dziwne są, kiedyś były piekniejsze;) a co najważniejsze bardzo dobre gatunkowo. ale buty - jak praktycznie każde z US - są brzydalińskie! Amerykanki powinny naśladować Europejki jeśli chodzi o obuwie. kosmetyki - baaaaaardzo dobre. polecam szczególnie balsamy, które pachną niebiańsko i dłuuuuuugo.. no i żele pod prysznic, peelingi i wody do ciała (ale uwaga - plamią ubrania) perfumy też są świetne. kosmetyki do makijażu - nie testowałam wszystkich, ale błyszczyki są dość trwałe. według mnie to najlepiej jest przesyłać te ciuchy przez znajomych lub rodzinę, bo kupować od kogoś z narzutem to nie bardzo się opłaca. te ciuchy są i tak drogie jak na polskie realia, no chyba że są megapromocje (które przyznam, że zdarzają się często)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy maja swietne po prostu sliczne - wszystko mi sie tam podoba ALE za drogo - stanowczo za drogo - nie kupie nic bo mnie nie stac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz link wejdzie wystarczylo skopiowac w przegladarke i usunac > http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3039684 jesli izdie o ciuszki to owszem sa sliczne ale zdarzaja sie tez buble jesli idzie o ciuszki to mialam ich niewiele ale bielizna (staniki stringi pizamki i haleczki) sa swietne, wrecz nie do zdarcia :) intimissimi - szkoda ze masz tylko takie male rozmiarki bo bym ci dala zarobic :) pozdrawiam fanki VS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×