Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klistier

dlaczego niektórzy lubia lewatywa ?

Polecane posty

Gość gusik
do kLISTIER -a jak jest z hydrocolonoterapią, jest to krępujące, te osoby w gabinecie a ty goly od pasaw dol? jak to jest? warto robic? i jak czesto? jak sie robi lewtywe -kupujesz zestaw w aptece nalewasz wody takiej cieplej+sok z cytryny i jest ok pozdrawiam i zycze mileo oczyszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej nie jest erotyczny temat. http://www.bioter.pl/rady/lewatywa.htm#2 W aptekach sa zestawy do lewatywy.Jest to fioliowy worek z rurka i zaciskiem na rurce do regulowania przeplywu wody. Lewatywe trzeba robic z minimum litra cieplej wody z dodatkiem lyzki stolowej soku z cytryny .Sok odcedzic na bardzo gestym siteczku. Są różne metody, ja robiłam wg Suworina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
niezly link dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tootsie
czy lewatywa może być podniecająca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewatywa
zrobilam sobie lewatywa ale niestety byla ona bolesna: w trakcie i po jak juz poszlam na kiblek ktosntak mial?? i dlaczego to boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczyszczenie organizmu, dobra jest wczesniejsza dobowa dieta- czyli nic do ust (z wyjątkiem przyjemności łóżkowych to tylko 50kcal) wtedy lewatywa nie jest \"nieprzyjemna\"- wiadomo że sraczka nie jest ok. Ogólnie jestem za zdrowa żywnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobi mi ktoś lewatywę? trójmiasto gg 44118686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robie lewatywy, ale stosuje senes, kiedy sram potem czuje sie bardzo oczyszczony, jakby zlo calego swiata wyszlo ze mnie, troche mnie podnieca tez to uczucie przy srace i czasem zastanawiam sie czy nie jest porownywalne z seksem, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×