Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy smak

Dlaczego lubicie czerwone wino?

Polecane posty

Gość nowy smak

W waszych wypowiedziach często wiążecie seks z czerwonym wytrawnym winem. Dlaczego? Ja za nim nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone wino
Jest boskie...to samk bogów..ale nie każdy lubi - ja jestem koneserką - wiem jaki rocznik kupować, na co zwracać uwage przy kupnie wna, i nie zawsze sa to drogie okazy - te na parwde dobre kupuję za ok. 20zł. Ale nie będe się rozwodzić na temat wina na forum Życie erotyczne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala
No to wpływ tv, brawo girl i pani domu, smakoszy jest malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie jest dobre
za 20 zł? Ja za taką cenę znam tylko jedno znośne, Maipo chilijskie, a reszta.... siki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie jest dobre
wiem dobrze jak smakuja siki, poniewaz czesto je spozywam. najlepszy aromat ma poranny mocz rezydentow dworca glownego w krakowie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre wino to jest naprawdę kulinarny orgazm!!! ja lubie piwko z przyjaciółmi, drinka naimprezce, ale tak naprawde to wino jest the best!! dobry film, kolacyja (oliwki, moze kawior, dobry ser), mój facet obok i WINO. bosko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawior bleeee
pokarm snobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubilam..ale stwierdzilam ze wychodzi taniej niz vodka heheh po 1 butelce juz mi sie w glowie kreci a po 1,5 widze podwojnie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest smaczne i zdrowe ja lubie polwytrawne najbardziej ;) albo slodkie jak wloskie lambrusco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
czerwone wino---opowiedz o swoich wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki trabezunt
ja tam lubie Sofie :D za 8 zł ale dobre jest:D polecaja mi jeszcse fresko ale chyba sie do sofi przywiazałem :P tylko słodkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie przepadam za czerwonym:) najbardziej lubie biale polwytrawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie Carlo Rossi różowe inne też aby nie slodkie :) po winku zawsze mam ochotke :) :) dobrze mnie nastraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione to Sutter Home- wszelkie jego odmiany,choc preferuje czerwone polwytrawne i wytrawne a tak \"na codzien\" to moze byc niesmiertelna Sofia-tylko czerwona- polwytrawna lub wytrawna..ale nie ze wszystkich rozlewni jest \"przyswajalna\" ;) a dlaczego lubie wino? -bo pasuje do wszystkiego i na kazda okazje :) poza tym, jesli chodzi o napoje, to ograniczam sie w zasadzie do pitnych jogurtow itp, slabej kawy z mlekiem,no i wina.. reszta mi srednio smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ma kuszący zapach 2. Powierzchownie cierpkie w smaku po chwili rozbudza podniebienie 3. Działa jaknarkotyk, gdy je połykasz marzysz już o następnej dawce 4. Sprawia, że krew w żyłach szybciej krąży 5. Mozna rozkoszować jego smakiem jak smakiem kobiety 6. Najlepiej smakuje w jej towarzystwie UWAGA! Powyższe punkty nie dotyczą \"markowego wina\" z metalową zakrętką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki odpowiednik wildsteina
pijac wytrawne wino czuje sie jakbym pił jakis czwartej swiezoci syrop wykrztuśny :) tylko sofia biaała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w związku jest trochę kłopotu, bo mąż uwielbiam czerwone i wytrawne wina, ja zaś najchętniej białe (opcjonalnie różowe) i słodkie. Niestety jego opcja jest zdrowsza, lecz szukamy kompromisów, np. u http://winnice.eu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanja90
ta ankieta z monte santi działa tylko z komputera, ze smartfona się nie uda, u mnie już uzupełnione :) lubię takie owocowe nuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Czerwony Punkt Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Czerwony_Punkt Czerwony Punkt w reżyserii Patryka Vegi to film krótkometrażowy, który powstał jako etiuda promocyjna serwisu VOD Showmax wchodzącego na polski rynek. Produkcja jest historią biznesmana, który otrzymuje niepozorny prezent, którym jest wskaźnik laserowy. Wkrótce okazuje się, że wskaźnik przysporzy bohaterowi wielu problemów. W najnowszym filmie Patryka Vegi występują Ewan McGregor, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×