Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

co Wy na to?

Polecane posty

moj mezczyzna wogole nie traktuje mnie jak nawiekszy skarb:( nigdy nie daje mi kwiatow bez okazji,nie robi niespodzianekitd. czy to normalne,ze mi przekro czy za duzo sobie wkrecam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 lat i poprostu zastanawiam sie czy tego nie zakonczyc ..pomocy1!raz w miesiacu napada mnie takie myslenie,czy ja jestem dla niego najwazniejsza skoro sie nie stara itd(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są faceci, którzy nie robia takich niespodzianek swoim dziewczynom. Ale czy to znaczy, ze nie jest dla niego skarbem? Uczucia można wyrazać na wiele innych sposobów. Ile jesteście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
wlasnie ile jestescie ze soba? myslisz, ze kwiaty sa najwazniejsze? zaraz zwiedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki drogie panie za odpowiedz,ale nie robcie prosze ze mnie jakejs materialistki.Chodzi tylko o toze czasem chcialabym troche romantyzmu.:)poczuc sie bardziej kobieco.......jestesmy ze soba 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) ja 18 lat i 11 miesiecy...mam chlopaka od 2,5 roku................i mase problemow........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tobie powiedzieć
? Nie wiem, .... może to, że trzeba rozmawiać, to podstawa i ... na ten temat również, może u niego w domu nie było takiego zwyczaju, może nie przywiązuje wagi do tego, ... moze nie wie, że jednak kobieta chce od czasu do czasu dostać od ukochanego kwiatka :-D A pamięta o twoich imieninach, ... niedługo Dzień Kobiet :-D ... ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o swieta to nie zapomina nigdy o waznych datach:):):)na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo rozmawiamy...gdy mowie mu,ze wydaje mi sie ze malo sie stara to on,ze taki juz jest i ze nie umie inaczej i ze baerdzo mnie kocha.......................i ze najwidozniej nie umie mi tego okazywac tak jak tego bym chciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Jak ja chciałbym miec znów 18 lat i 11 miesięcy..... i te problemy co kiedys.... ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc nie masz sukni zlotej zabiore Cie na bal!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×