Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbiciel dużych

tylko duże biusty dają rozkosz

Polecane posty

Matko ,ale po co ta dyskusja...ilu facetow tyle gustow!!Jedni lubia male inni duze...a ocena piekna i sexualnosci kobiety jest zdecydowanie sprawa indywidualna...! Faktycznie maly biust jest malo kobiecy ale duzy biust znowu jest malo apetyczny..niestyety duze rozmiary traca na jedrnosci,bo dziala grawitacja!Ja jestem posrodku...i jestem bardzo zadowolona..widac go ,jest co chwycic i popiescic,a przynajmniej moge bez kompleksow zalozyc bluzeczke bez stanika i nie bac sie ,ze piersi zahacza mi o pasek od spodni..Dziewczyny dbajcie o swoje biusty bo nie rozmiar jest wazny tylko jego smakowity wyglad! I Wielbicielu,to co myslisz jest Twoim wzorem w jakim chcialbys widziec wszystkie kobiety,ale naszczescie jestesmy rozne, tak jak rozni sa mezczyzni i dlatego brzydkie ,plaskie szkaractwo -dla Ciebie...jest dla innego faceta najpiekniejszym zjawiskiem!!! I to jest najpiekniejsze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abudl444
Ja nie lubię dużych biustów dla mnie takie piersi wielkości melonów to troszkę przesada idealne dla mnie są miseczki B-C bo od D to są melony a nie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Zacharski
Kiedy kobiety dyskutuja na temat 20-30 centymetrowych grubych fiutow (ktore to dyskusje spokojnie wpedziliby w kompleksy niejednego normalnie obdarzonego faceta) jest ok i nie ma problemu. W tych dyskusjach o wielkich pytongach jak odezwie sie jakis facet i napisze ze przeciez chodzi o milosc, zwiazek dwojga ludzi, to kobitki od razu pisza mu ze prawdopodobnie ma mikrego czlona. Spojrzcie teraz panie na to obiektywnie. Pojawil sie temat dla wielu kobiet drazliwy i okazuje sie ze napisal go palant, faceci to bydlaki bo kobieta nie jest tylko dodatkiem do swojego biustu etc... Jakbym byl zlosliwy to napisalbym ze Panie ktore tak pisza pewnie maja maly sflaczaly biust. Wole jednak napisac zebyscie pomyslaly w ten sam sposob zakladajac kolejny temat w stylu: "Duzy penis gdzie go znalezc u murzynia czy moze w konskiej stajni". Nie chcecie byc traktowane przedmiotowo to nie traktujcie tak mezczyzn. Taka moja krotka refleksja, choc osobiscie uwazam ze i gadanie o rozmiarach biustow i penisow uwazam za malo delikatne a nawet po prostu jest to chamowa. Sam lubie male biusty. Dlaczego? bo lubie LADNE PIERSI. A duze biusty niestety najczesciej nie sa ladne. O wiele czesciej ksztaltne sa wlasnie te male. I w dodatku zachowuja ksztalt o wiele wiele dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaa...........................
jestes pusty jak ciaza urojona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z wielkimi cycami
Marianie Zacharski - bardzo mądrze gadasz!!! Ja mam koleżanki ze średnim biustem i płaskie jak dechy. I pomimo tej różnorodności bardzo się lubimy i jesteśmy szczęśliwymi mężatkami - czyli wielkość biustu nie ma tu żadnego znaczenia. A co do wielkości penisów to rzygać mi się chce jak widzę wypowiedzi młodych dziewczyn że tylko ponad 20 cm się liczy - toż ja stara mężatka po porodach chyba jestem ciaśniejsza od nich, chyba wiadra mają a nie cipki. A już te wyzywanie się tych z dużymi cyckami i małymi jak również facetów z różnymi członkami, jest dla mnie poniżej wszelkiej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi cięzko
jestem zgrabna i mam wielki biust i powiem wam ,ze nie chce mi sie zyc przez te cycki,po ciazy moja figura wrociła do stanu przed ale piersi-masakra,nic nie pomaga zadne kremy,masci ,nic.Wlascicielki małych biustow jak ja wam zazdroszczę!Zamieniłabym sie nawet na małe A!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety.lubią. brąz
bo kobieta to tylko dodatek i najlepiej jak nic nie mwi, liczy sie cyc powyżej dużego B , reszta to kaszaloty, posuwać laske bez cyca to jak posuwać faceta i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
a efektem takiej dyskusji będą kolejne kobiety poddające sie operacjom powiększania piersi (ok. 10 tys. zł +cierpienie +nieznane w przyszlości skutki zdrowotne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesrednimi
średnie (C-D) wiem z doświadczenia. choćby po dzisiejszej nocy. mu wystarczyły. : ) a nie można powiedzieć, że ma małego. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesrednimi
srednie (C-D) też wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×