Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deszczowa

Ile za rachunki za mieszkanie miesiecznie?

Polecane posty

Gość deszczowa

Czy ktos mi moze powiedziec mniej wiecej ile moze kosztowac utrzymanie mieszkania 2-pokojowego przez miesiac? Mieszkam w miescie z ok. 30 tys mieszkancow i mieszkam z rodzicami. Niestety ostatnio moje stosunki z ojcem sa bardzo zle, dlatego chce sie wyprowadzic. Zarabiam niewiele i nie wiem, czy bedzie mnie stac na to mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Śląsku
na ładnym osidelu za 53m kw. płacę 390 czynsz, woda na liczniki ok.70 zł, prąd 67 zł co da miesiace, no i do tego dolicz komórkę jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Śląsku
z tym, że ja mam mieszkanie własnościowe, a jak chcesz wynając to koszt 2 pokojowego zalezy od standardu, ale średnio 700 zł plus media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa
Ale mowimy o malym miescie - do 30 tys mieszkancow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w miescie około 22 tys mieszkanców. mam mieszkanie duze 65 m a czynsz 370, ale w starszych blokach za 2pokojowe okolo 150-200 płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi znajomi wynajmują
Małe mieszkanko w mieście ok 28 tysięcy mieszkańców i płacą 150 zł + sami za opłaty typu prąd, woda itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhma
poznan centrum mieszkanie komunalne czynsz 370zl mieszkanie 45 m 2 pokoje piece brak cieplej wody mamy tzw junkers gaz i prad 400zl kablowka 40zl internet 80zl tel 100zl na iesiac wychodzi ok 700zl a moje dochody to 470zl a meza najnizsza renta ok 500zl , mamy jeszcze corke 24 lata bezrobotna ok 1 roku szuka prace gdyby nie rodzina to bysmy umarli z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurna
przy takich dochodach i przy takich wydatkach na pewno nie miałabym internetu, bo to nie produkt pierwszej potrzeby, widocznie nie jest tak źle, jak w gazetach piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i 100 zl za tel
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zola manola
ja płacę 192 złczynsz to jest z funduszem remontowym co drugi miesiąc 130 zł prąd, gaz zimą około 230 zł miesięcznie ( woda, ogrzewanie, kuchenka) + tv i internet 60 zł i robią się super koszty zwariować można 600 zł w miesiącu 50 m własnościowe mieszkanie miasto 50 tysięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no kurana
internet i telefon pomagaja znalezc prace, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no kurana
do no kurna mialo byc, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj podlaskie, miejscowosc ok 70tys mieszkancow mieszkanie 44m2, czynsz bez wody 200zl (bez kilku groszy) doliczyc gaz telefon internet i prad to dodatkowe 300zl mieszkanko splacamy w banku (kredyt hipoteczny) co daje ok 500zl miesiecznie raty, wiem ze jak sie wynajmuje to odstepne jest od 200 do 300zl nie ma jednak jak u mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....hmhma
W Poznaniu twoja corka nie może dostac pracy, to chyba szuka pracy a prosi Pana Boga żeby nie znalazła, albo jest wyjątkowym leniem - wybacz Pełno jest ogłoszeń na sprzedawce do sklepów lub w marketach. Jak ona może patrzyc zeby rodzice ją utrzymywali, weź się za nią ..., pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....hmhma ..........
Przy takich dochodach stać was na internet - chyba za piecem macie maszynke do robienia pieniedzy :-D A córka leń i tyle. W Poznaniu mozna znaleźć pracę tylko trzeba chciec pracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak malo zarabiasz
to moze lepiej wynająć pokoj z kuchnią, zawsze taniej. W roznych miastach są różne ceny, najlepiej kup waszą gazete regionalna i poczytaj ogłoszenia, zadzwoń, bedziesz miala orientację ..., powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod gdańskiem 60tys. mieszkańców czynsz ok 280 zł/m-c w sezonie grzewczym prąd ok 120zł co 2 m-ce telefon stacjonarny 50 - 100 zł/m-c gazu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi .............
Do PRZEDMÓWCZYNI ... Dziewczyno, oni sa bardzo oszczędni, przy takich dochodach to trzeba oszczędzać :-D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos pomoze
400zl za gaz i prad to duzo ja mam 1500 w okresie grzewczym mam grzalki elektryczne w piecu czynsz 1100 zl mieszkam w prywatnej kamienicy w centrum Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos pomoze
a pisanie czy kogos stac na net czy nie to moim zdaniem debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...moze ktos pomoze
Dziewczyno, czy warto tobie placić takie ogromne pieniadze. Kup sobie mieszkanie, bedziesz płacila raty za kredyt, ale mieszkanie bedzie twoje . Ja miesiecznie za mieszkanie 40 m kw. + kredyt + światlo i gaz, woda płacę 950 - 1.000,- zl :-D tez w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam własnosciowe- niestety na kredyt. Koszta ogromne! Metraż 93 m2 rata 650 zl, prąd 150 zł co dwa miesiące, gazowe ogrzewanie 300 zł/mc w sezonie, poza sezonem 80-90 zl/mc, woda 60 zł za dwa miesiące, kablówka 40 zł, telefon+internet 150 zł, komórka 100 zł Razem : miesiecznie około 1300 zł! Mąz zarabia 1300 ja 1800- jakoś dajemy radę. zaraz urodzi się dzidzia- to dopiero wstrząsnie naszym budżetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zarabiam 2500 na reke czynsz moj w 65m2 to 600zł plus swiatlo jakie 50zl na 2 miesiece internet 100zł i 300zł rata kredytu wsio no i tam takie inne mam 28 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w mieście gdzie jest ok 20 tys. ludzi za mieszkanie 62 m2 płace za czyns 290 zł, śwatło płace 61 zł co drugi miesiąc, za gaz 100 -110 zł, za wode płace ok 5 zł za m3, kablówka prawie 50 zł, internet 30 zł. Do tego komórka + stacionarny to przesżło 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś mi napisać, ile płacicie za wodę mając licznik? Najlepiej, za dwie osoby , nie przesadnie oszczędzające tę wodę. Ja nie założyłam jeszcze licznika i miesięcznie wychodzi mi 150 zł. Mieszkam w dużym mieście, jeśli ma to jakieś znaczenie. Jeśli można skorzystać z gościny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto załozyć
licznik, na pewno bedziesz placic mniej. Ja płacę za 2 os. za 2 m-ce 90 zł. - 100 zł, :-D mam zmywarkę do mycia naczyń i pralke automatyczną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo
miasto 50 tyś. mieszkańców, mieszkanie 37m2 2 pokoje - czynsz 270zł. razem z remontówką, prąd 90 zł co dwa m-ce, gaz 170 co 3 m-ce, tel. stacjonarny 34 zł, internet 47 zł + karty doładowujące do komórki 20 zł. na m-c. Co 3 m-ce zwrot za wodę ok.70 zł. Swoją drogą nie rozumiem jednego, że mam mieszkanie własnościowe a płacę tzw. czynsz wiadomo, że wliczone sa w to koszty administracyjne. Do cholery przecież powinien być sam fundusz remontowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Gdańsku, na dość średnio atrakcyjnym osiedlu - własnościowe mieszkanie 62m2 opłaty wyglądają tak: 1. czynsz ok. 250zł latem (500zł zimą) + fundusz remont. 62zł 2. prąd 140zł co drugi m-c 3. 40zł gaz co trzy m-ce 4. 48zł internet 5. telefon 100zł (dwie komórki) Dochodzą koszty związane z wyżywieniem, przejazdami, środkami czystości - bez przesady, ale i bez drastycznych wyrzeczeń (zwyczajnie, jak na średnią klasę przystało ;-) ) - to kolejne 500-700zł (w zależności od potrzeb - więcej np. kiedy muszę dziecku buty kupić). No, ale Gdańsk jest drugim miastem po W-wie co do wysokich kosztów życia (trzecie miasto to Poznań) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×