Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pummka

Fajne sklepy z ubraniami w KRAKOWIE.

Polecane posty

Gość emilka545
Mam kilka butików w Krakowie w których całkiem często można mnie spotkać na zakupach. Ostatnio na przykład dużo jeżdżę na Długą do Szafy Lilly. Często zmieniają asortyment, rozmiarówka jest dość szeroka, no i najważniejsze, że nie handlują projektami z masowej produkcji. Więcej o sklepie można przez ich FB poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz na Kleparzu to polecam Szafa Lilly. Miejsce z klasową odzieżą damską i do tego bardzo wszechstronną, bo mają rzeczy dla młodszych i nieco starszych. Ja stąd mam rękawiczki zimowe i szal – nosi się wszystko rewelacyjnie, nawet po praniach nie straciło na strukturze, materiał się nie zmechacił. Dużo zdjęć ubrań jakie mają w tym momencie w sklepie jest na ich FB – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaolek
Moim ostatnim odkryciem to na pewno jest sklep Lejdi ( www.lejdi.pl). Fajne miejsce z modą damską, gdzie rzeczywiście można przebierać w sukienkach, czy bluzkach i sweterkach. Uczciwie mają opisane ubrania, zdjęcia są obiektywnie zrobione a nie podrasowane żeby to lepiej na foto wyglądało a w domu rozczarowanie. Niestety sporo sklepów ma takie nieczyste zagrania i się kiedyś nacięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeżeli poszukiwane są fajne, a przede wszystkim niedrogie sklepy to możemy się polecić! :) I obiecujemy, że mamy do tego podstawy. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w męskiej garderobie. Dziewczyny, znajdziecie u nas wszystko dla swoich mężczyzn. Elegancka koszula, causalowa marynarka, a może T-shirt z oryginalnym nadrukiem? Nie ma problemu! :) Wpadajcie do nas na rozeznanie → www.Ombre.pl Nie będziecie żałować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z ubraniami jakie kupowałam w Szafa Lilly (prowadzą swój fb – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr ). Nie niszczeją z czasem. Widzę to zwłaszcza po kardiganie. Jednak wysokogatunkowy materiał robi swoje i nawet po kilku praniach sweter jest w zasadzie tak samo miękki jak wtedy gdy go u nich kupowałam na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na czym oko zawiesić w sklepie Szafa Lilly. Brakuje takich butików w Krakowie, także chwała im za to, że w ogóle działają. Dużo dobrych polskich producentów, ubrania które rzeczywiście fajnie się układają na ciele, nie są szyte jak na modeli. Trochę zdjęć z oferty można sobie oblukać na ich facebooku – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr . Mają dobrą obsługę, wystarczy napisać wiadomość w kwestii np. rozmiaru to powinni odpowiedzieć po chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio odkryłam fajny butik w Krokusie nazywa się 100% Kobiety. Chyba przede wszystkim sukienki, ale mają też sporo bluzek, są też na fb (https://www.facebook.com/StoProcentKobiety). Sporo rzeczy dla puszystych też widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może https://viadellaspiga.pl/ ? Ja tam nie dawno zamówiłam pierwszy raz coś i jestem pod wrażeniem jakie projektanci mają porządne rzeczy, faktycznie płaci się za jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi mi do głowy sklep na stronie www.internetowy-sklep.net . Kupowałem w tamtym miesiącu tutaj prezent żonie – dokładnie zegarek Gucciego. Żona zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia, a we mnie ponownie ;-) Parę dni na zamówienie trzeba było poczekać, także u nich jak ktoś chce coś kupić na prezent to radziłbym z wyprzedzeniem, a nie na ostatnią chwilę bo może nie dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×