Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potencjalna

problem z potencja w wieku 23 lat?

Polecane posty

Gość potencjalna

moj facet ma problem z osiagnieciem pelnego wzwodu...a jesli sie to zdarzy to w srodki czasami mieknie...nie wiem co o tym myslec...mamy po 23 lata dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
niech idzie do lekarza koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirus
mam podobny problem jak ten twoj chlopak i tez nie wiem co tu zrobic... mam na mysli pojsc do lekarza... hmm wogole to troche wstyd przy dziewczynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, nie jestem ekspertem ale może być to problem natury psychicznej. To znaczy: Może jemu bardzo zależy na udanym zbliżeniu i chce wypaść jak najlepiej. Może być to dla niego jakiś rodzaj stresu, z którego sam sobie nie zdaje sprawy. W takim przypadku potrzebna mu będzie pomoc partnerki, która nie zacznie sobie z niego drwić tylko uspokoi go, wykarze zrozumienie i pomoże przezwyciężyć tą barierę. Innym powodem może być masturbacja. Jeżeli chłopak to stosuje mogą występować zaburzenia w postaci przedwczesnej lub opóźninej ejakulacji (wytrysku) lub także zabużenia w potencji już podczas samego stosunku. Życzę wytrwałości i radości z życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
ale ja z nigo nigdy nie drwilam i zawsze jestem wyrozumiala...a co do masturbacji to ktory facet tego nie robi? ale z tego co wiem to nie zadowala sie sam zbyt czesto...srednio 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem te zabużenia powinny ustąpić. Tylko, żeby nie widział w Pani oczach jakiegoś rozczarowania. Na wszystko potrzeba czasu; nawet kilku miesięcy. Proponuję wytrwałość pomoc i okazywanie ciepła partnerowi a wszystko się ułoży. Spotkałem kiedyś dziewczynę, która wychodziła z założenia, że jeśli nie wyjdzie jej pierwsze zbliżenie z partnerem to jego wina i nie warto zawracać sobie nim głowy - chyba najgorszy rodzaj partnerki. (...To tylko dodatek pokazujący jakie może być podejście młodych pań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy zaczynalam wspolzycie z moim facetem, on mial 25 lat.Przy pierwszym stosunku szybko mu stanal, ale tez rownie szybko opadl i musze powiedziec, ze powtorzylo sie to moze jeszcze ze dwa razy. Taka reakcje wywolal wlasnie stres i brak doswiadczenia. Pozniej bylo i jest do tej pory znaaaaaacznie lepiej, wiec cierpliwosci zycze, wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rzesz, znacznie lepiej nie znaczy dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca amazonka
a używacie prezerwatyw? ja ze swoim też miałam taki problem na początku i strasznie to przeżywałam bo bałam się, że go nie podniecam :( on coś wspominał, ze to może być od gumek :/ od jakiegoś czasu biorę tabletki i gumki poszły w odstawkę, a problemy ze wzwodem zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilklka
Hej to nie jest wielkość na która by mu krwi miało nie starczyc.. może mieć jakies kłopoty z krazeniem albo rozprasza se podczas seksu i tak się to konczy- faceci tez mysla o bzdurach w trakcie a pozniej zdziwienie bo erekcja zwiała. Mój kiedys na niepełne brał permen to jakas forma kuracji czy cos wazne ze po dwóch miesiącach wszystko wróciło do pełna no bo taki seks był nie do zniesienia jak z balonikiem z woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil00
Ja bym tam nie ryzykował z nie oryginalna specyfikami nie z apteki, wiadomo ze to biznes do którego jak najwięcej chce się podczepic zwłaszcza z tymi cenami. Ja nie eksperymentowałem, poszedłem do apteki i kupiłem liderin, jeste spoko, wazne ze nie mam po nim uczucia pulsowania w głowie co mi się wczesniej zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał BDG
Po twoim podejściu już widać presję, którą na niego nakładasz. Pamiętaj, że facet też się bardzo przejmuje tym, co o nim pomyślisz - niezależnie czy jesteście ze sobą miesiąc czy 5 lat. Spróbujcie o tym po prostu porozmawiać, odpalcie sobie stronę http://na-potencje.net.pl i razem poczytajcie ich artykuły o tym, jak można wspomóc męską erekcję, bo często nie jest to jakiś duży problem i wystarczy zmiana zaledwie kilku codziennych nawyków - jak więcej sportu czy brak masturbacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×