Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaataanaa

wazne pytanie dotyczace oralu!!Pomcy!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kaaataanaa

zamierzam z mojm chłopakiem współzyc oralnie.ale nie chce połykac jego spermy nie mam tez ochoty by zalewała mi twarz czy biust!!co zrobic by dotego nie dopuscic jak sie zachowac by nie urazic partnera i kiedy wyczuc momet wytrysku!!!???Nie prosze o opinie dotyczace połykania i zalewania bo mam na ten temat własne zdanie którego nie zmienie.poradzcie mi co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaaaaaaanaa
a dlaczego nie chcesz połykać):):):):):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaataaanaaa
no tak myslała dzieki za pomoc........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzasz rozpocząć z chłopakiem życie oralne ale nie chcesz mieć nic wspólnego z jego spermą??? Włóż mu a takim razie tampon do fiutka...może to pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja nie przyznawalabym sie, ze nie lubie z polykiem, zwlaszcza na tym forum, tu podstawa jest wlasnie porzadna laska z siarczystym polykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaatanaaaaa
sorry ale to forum jest beznadziejne czy wy nie mozecie nauczyc sie tolerancji!!!Kazdy jest inny kazdy ma inne podeiscie do tych spraw!!!inne obawy fascynacje itp!!!!Czy wszyscy musza naprawde sie dostosowywac do ogółu zmuszac do robirnia czegos na co nie maja ochoty!!A potem załówac albo miec odruchy wymiotne!??Kocham swojego chłoapaka do szalenstwa zrobiła bym dla niego wszystko ale sa rzeczy do których sie nie przekonam taka juz jestem nic na to nie poradze!!!Dzieki za pomoc wiedziałam ze to forum jest przereklamowanE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaatanaaaaa
i czytajac takie wypowiedzi normalne dziewczyny zaczynaja zastanawiac sie czy z nimi jest wszystko wporzadku!!albo decyduja sie na rzeczy na które nie maja ochoty!!BO czytajac niektóre wasze wypowiedzi naprawde mozna dac sie zmanipulować!!!!!!!Wiecej tu nie weide!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaatanaaaaa
Mam w dupie podszywaczy, ale nie tylko ich. W moim obszernym odbycie przechowuję też legitymację kombatanta ZBOWiD mojego wuja, ręczną gaśnicę pianową, osiem tabletek rutinoscorbinu oraz zapasowe koło od Trabanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaatanaaaaa
ostatnia wypowiedz nie jest moja!!Boshe wstydze sie sama za siebie ze zdecydowałam sie tu wogle weisc!!!!Pa na zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwi
powiedz mu ze nie chcesz aby konczyl w twoich ustach i tyle ja zawsze tak mowilam! teraz ma juz inny stosunek do tego, ale przez wiele lat sperma dzialala na mnie jak plachta na byka:) trzymaj sie i zycze przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshe jaka ta katana
delikatna :-p Bułkę przez bibułkę,a ptaka pelną ręką. I jeszcze niedouczona. Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka666
Rób loda w gumie, też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, jak zwykle nic z tego nie rozumiem....Podstawa - pogadaj znim, powiedz to co nam i najlepiej ustalcie, zeby dal Ci znac jak zbliza mu sie wytrysk (po jakims czasie sama juz bedziesz wiedziala). Wtedy wyjmujesz fiutka z buzi i konczysz wtkonujac 2-3 ruchy reka. Facet zalewa sobie brzuch, a Ty jestes czysta. To chyba do zaakceptowania jest dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żegnmy cie kaaataanaaa
Bez żalu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaatanaaaaa
DZieki):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie twoj partner
to my ci kake popieścimy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjji
ale pojeby sa na tym forum, w realu jestescie zwyklymi dupkami, a kake to mozecie piescis jedynie swojgo chomika, bo o kobietach ta mozecie tylko snic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjji
Mam duże problemy z tosmamoscia plciowa, czekam az sie pojawia 2 rzedne cechy plciowe aby dowiedziec sie w koncu kim naprawde jestem, bo w majtki sobie nie zagladam.Boję się.:-p Kto wie co sie tam moze czaic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjji
z tosmamoscia plciowa-CO TO ZNACZY??? nie chce mi sie szukac w wikipedii:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaakaaaa
jestescie zenujace tylko to potraficie!!!cos wam nie pasuje to zaczyna sie podszywanie!!!Wiecie dlaczego???BO czujecie sie anonimowe!!!!!NA realu jestescie pewnie zaakompeksionymi dziewczynami albo facetami!!!A tu tylko czujecie sie kims!!Zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenkaa
kaaaataanaa> tak jak napisał(a) pozdro600 ustalcie znak jaki da Tobie facet jak zbliży się moment wytrysku a potem możecie odbyć zwykły stosunek tak że nie będziesz miała kontaktu ze spermą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaakaaaa
bardzo dziekuje tym co potraktowali mnie powaznie.!(tak zrobie)Jestem jeszcze młoda nie mam doswiadczenia dlatego potrzebowałam porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdf
Mam ogromne problemy z tożsamością plciowa, czekam az sie pojawia 2 rzedne cechy plciowe, aby dowiedziec sie w koncu kim naprawde jestem, bo w majtki sobie nie zagladam.Boję sie.:-p Kto wie co sie tam moze czaic ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaatanaaaaa
O jejku no może powinien strzelić na mój odbyt to by bylo sexi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenkaa
Doskonalym znakiem będzie np: wystrzelenie z rakietnicy, strzal w ryja czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare slow
do Kaaaakaaaa.ja mialam ten sam problem.Pomimo tego ze kocham go i uwielbiam piescic go oralnie to nie moge sie przelamac zeby polknac jego sperme.Najlepiej porozmawiaj z nim o tym szczerze.Ja tak zrobilam.Powiedzialam mu ze wiem ze mu na tym zalezy ale ja nie umiem sie przelamac psychicznie.Powiedzialam mu ze boje sie odruchu wymiotnego:DUsmialismy sie z tego oboje ale taka prawda.Pewnie wiele dziewczyn ma z tym problem. Pogadaj ze swoim partnerem szczerze o swoich odczuciach.Jak kocha to na pewno zrozumie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare slow
i jeszcze jedno.Jezeli nie wyczuwasz ze zbliza sie jego wytrysk popros zeby dal Ci znac. Z czasem sama bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkii
miałaś juz tu nie wchodzić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×