Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oralczyk

Czy po stosunku normalnym a nie analnym

Polecane posty

Gość oralczyk

potraficie drogie panie wzi ąść partnerowi penisa do buzi i pobudzać go do dalszej akcji. Czy też wymagacie aby partner przemył peniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyszło by mi to do głowy poprostu impuls i juz .Zreszta jak bym tak zrobiła to pewnie straciłabym już ta wielką ochote na to ,bo w tym czasie co on by sie mył ja zdazyłabym ochłonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna72
Zdecydowanie tak. Często po stosunku "na jeźdźca " Obracam się na "69" daje do wylizania swiją muszelke a sama biore ptaszka i w ten sposób doprowadzamy się do jeszcze większej rozkoszy. Czasami po stosunku - stojąc od tyłu ( normalnie przez pochwe) odwracam sie i robie to jeszcze raz ustami. Wieleokrotnie po stosunku "na pagony" partner wkłada mi dłonie pod pośladki i liże mnie do ... szału. pozdrawiam m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuje tego
Nie wydaje sie to Wam jakies takie oblesne, dawac do wylizania cipke cala w utartych ruchami frykcyjnymi sokach, i takie same zgestniale ubite soki na czlonku zlizywac? Ja bym puscila belta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuje tego
Jakos facetom rzadko kiedy przychodzi do glowy zjadanie wlasnej spermy, duza czesc kobiet nie ma oporu zarowno przed sperma jak i wlasnym sluzem....zastanawiam sie dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×