Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cigallina

moj partner chce codziennie

Polecane posty

Gość cigallina

Jestem w zwiazku z facetem od ponad osmiu lat. Roznie bywalo,ale coraz trudniej mi znosic to, ze on chce codziennie uprawiac seks, bezwzgledu na to czy ja mam chec czy nie. Jak nie jestem chetna i gotowa to sie obraza. Nie pomagaja rozmowy, wogole nie chce sluchac co mam do powiedzenia. Odnosze wrazenie i on to potwierdza,ze w ten sposob rozladowuje sie.Ale co ja mam z tego? Czuje sie upakazana. Trudno mi to znosic, a nie mam z kim o tym porozmawiac. Prosze was o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 12
Wiele osób Tobie zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
moze i zazdrosci, ale nie w kazdej wolnej chwili trzeba odrazu sie kochac, a jak sie odmawia to nie musi sie odrazu obrazac, a mnie ublizac, a niejednokrotnie osmieszac. Bo nie na tym to polega Mam czterdziesci lat on o trzy lata starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
PIesci jak mu sie chce to ja zazwyczaj mam byc aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasec
Ja też tak chcę!!!!!!!!! Jakie życie potrafi być niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
NIe sadzicie chyba, ze mnie to bawi? mysle, ze w zwiazku oboje powinni chciec, a nie tylko jedna strona a i jeszcze egoistycznie na zasadzie jak ja mam chec to ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
Do kupa gowna Moze w twoim zwiazku jest wiecej wyrozumialosci bo w moim wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... rzeczywiscie dziwne jest to, że on chce sie z Toba kochac bo to jest sposób na rozladowanie się....a gdzie jakies uczucia, czułość? chyba ze w zwiazku z długim stażem jak Wasz nie ma juz takich \"luksusów\" jak namietnosc i czułość... Nie wiem jak to jest, bo z moim facetem jestem 2,5 roczku dopiero i nie wiem jak bedzie pozniej. Ale nie wyobrazam sobie, bym byla traktowana jak rzecz, jak lala z dziurką :-O Musicie po prostu pogadac... Moj partner tez chce sie kochac codziennie, i mi to w sumie nie przeszkadza...nawet gdy nie mam ochoty to On mnie jakos tak zachęci że nabieram ochoty :-P Nie wyobrazam sobie ze mógłby brac co chce, bez wzgledu na to czego ja pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
Wlasnie brak czulości i namietnośći prowadzi do rutyny. U Niego ogólnie liczy się to co on chce, nie ważne sa uczucia. Ba nawet na czterdzieste urodziny nie dostałam ani jednego kwiatka ale ruchac sie musialam, bo on takich nazw uzywa Nie pyta czy sie pokochanmy tylko czy sie wyrucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
Czy dojzały facet ,kiedy odmowi kobieta powinien sie obrsżać? Nie odzywać? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewiookm
Zerwij z nim, bo przymus jaki psychicznie na ciebie wywiera, zniechęci cie skutecznie do seksu, i wtedy bedziesz miała problem.Ty już nie czujesz chęci na seks, bo czekasz, jak on zacznie nalegać.Znam to cieszę się, ze się z tego wyrwałam i jestem z kimś przy kim wróciła mi ochota i sama inicjuje sytuacje, przy poprzednim doszło do tego, ze pieszczoty zle odbierałąm, bo dla niego pewne pieszczoty musiały konczyc się seksem.Niewazne, ze mam miesiączkę, boli mnie brzuch ,jest 35 stopni ciepła, zle sie z tym wszystkim czuję.On POTRZEBUJE i już. To był koszmar, a naprawdę na początku było niezle, tak nam się rozwalił związek.Rozmowy nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramol1
też tak miałem i wymuszałem na partnerce i ona miała do mnie pretensje, trzeba isć na jakiś kompromis albo grafik. Jak mu nie dasz to pójdzie do innej rozładować napięcie. Nigdy nie ma dobrze jak za mało to prtensje do partnera że cię nie kocha jak za dużo to też źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Presja psychiczna, cos nie do zaakceptowania dla mnie, jesli rozmowy nie pomagaja to przykro mi to stwierdzic, ale facet jest glupim bucem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina
Masz racje ta presja z jego strony zniechęca mnie kąpletnie i nie mam checi wspołlżyć codziennie mam wrazenie, ze to kompletna rutyna i oboeiazek,a nie przyjemność. Kiedyś bardzo lubiłam ten sport, ale on mi obrzydził swoim namolnym zachowaniem i głupim uporem i egoizmem .A mowi, że mnie kocha Wedłog mnie nie tak wyglada miłość, ze jedno ma dosc i żal. A poza tym obraza sie jak malolat Nawet jak mówię OK ja się wypne to tak nie no czasami jak go bardzo przyciśnie bo ja musze przeżywać orgazm tak jak on. Tylko nie wie, ze sie nauczyłam udawać bo to mu sprawia przyjemnść i czuje sie spełniony i zawsze pyta no i co dobrze ci dogodziłem? Tak jak ja bym go o to prosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsa
zazdroszcze ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu dostajemy to na co się godzimy! Ta myśl dotyczy ciebie cigallino. Gdyż po części jesteś sama sobie winna. Piszesz, że się obraża?! A co to jest DZIECKO które nie dostało LIZAKA!!! Ten facet jest po prostu emocjonalnie NIEDOROZWINIĘTY!!! Jesteście partnerami a nie \'panem\' i przepraszam za wyrażenie \"lalką do ruchania\"! Jestem facetem i wstyd mi za tego typu ODSZCZEPIEŃCÓW!!! Nie pozwól się więcej PONIŻAĆ! Mam nadzieję, że dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
bo dzień bez seksu to dzień stracony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie kumam
facet 43 lata i chce codziennie? rany, ale ma potencjal!:) no ale podejscie do seksu i slownictwo to chyba u Was obojga wykrzywione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuftta
a niby z czego ze mam buca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina 1
A Niby z czego miałabym sie cieszyc to nie miłość to jakis chory nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno Ci jeszce powiem - bardzo zle zrobials udajac ze jest ci dobrze z takim jego postepowaniem wobec Ciebie. Zobacz, on teraz zyje w gigantycznym bledzie! Sprobuj go z niego wyprowadzic...powiedz ze robisz to z obowiazku i poswiecenie...takie slowa zadzialaja jak zimny prysznic, jak sie obrazi to niech idzie w pizdu. Pokaz mu swoj punkt widzenia. Pamietaj - jestes kobieta, Twoja seksualnosc trzeba szanowac a nie ja gwalcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
dobrze mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie rola bo niedlugo mu sie skonczy ta jego \"huc\" i on nie bedzie mogl a ty bedziesz mogla ciekawe co bidok zrobi jak to ty bedziesz chciala codziennie chocby tak dla picu. pewnie kupi wiagre albo ze soba skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina 1
Wiecie co? Jego to juz nic nie zmieni . Byla rozmowa nie jedna dla niego jest najwazniejsze,aby mnie upokozyc. Mam tego dosc coraz czesciej mysle, zeby kopnac go w zad i dac sobie spokoj bo ta presja mnie wykancza. I nie mam zadnej przyjemnosci z seksu. Dzieki niemu, przykro mi ze tak wyszlo. Ale tak dluzej nie mozna. Jest potwornym egoista i zarozumialcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
to kopnij go w zad.. na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaewa31
wspolczuje ci takiego chama i buraka. nie rozumiem jak mozesz sie na to godzic. z drugiej strony jakby to byl facet na poziomie, ktory dba o swoja kobiete i bylby wysmienitym kochankiem to tylko pozazdroscic mozliwosci. 30 - latkowie i mlodsi nie daja rady a ten 43 lata i chce codziennie... niezly jest. ciekawe czy to wrodzone? od czego to zalezy? marze o takim partnerze. kiedys mialam takich ale nic nie trwa wiecznie. teraz robie to raz dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina 1
Niby kulturalny i wyksztalcony, ale zwykly cham. Odbieram to jak obowiazek,a nie jak rozkosz jaka powinna z twgo plynac. i to jest dla mnie nie zrozumiale widac, ze to nie jest milosc tylko zwykla potrzeba z jego strony,albo nawet nawyk, bo on mowi ze musi sie zlac, bo czuje sie wtedy taki lekki. I nie mysli co ja czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina 1
agaewa niestetynie jest to facet na poziomie bo gdyby byl nie traktowalby tego tak przedmiotowo. Seks ma byc przyjemnoscia dla obojga, a nie obowiazkiem ,i dopiero wtedy jest piekny, Sama nie wiem jak na to sie godze chyba jeszcze nie wiem jak z tym skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigallina 1
dziewczyny czy macie moze podobne problemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacionseeker
niezła prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×