Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poziom tego forum ...

Poziom tego forum schodzi na PSY ...

Polecane posty

Gość Poziom tego forum ...

Nie obrazajac psow. Czytam to forum juz pare miesiecy i z przykroscia stwierdzam ze nastapil istny zalew jakichs gowniarzy z gimnazjum, osob kompletnie ponizej pewnego poziomu, serwujacych naprawde chamskie i glupie teksty. Poziom wulgaryzmow i opisywanych roznych wulgarnych sytuacji typu "kupa na klate" tez juz dawno wymknal sie spod kontroli i o ile na poczatku to bylo jeszcze smieszne to teraz .. jest juz tylko zenujaco glupie. Prosze was ludzie, to forum bylo kiedys fajne, wyluzujcie troche i podniescie poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efweewg
Z ta klata to chyba o kloce chodzilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo siedzisz na nim TY
>> Poziom tego forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam
sie w 1000% kiedys probowalam zalozyc topik o ksiazkach,moze ktos by przeczytal,ale zostal zignorowany na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
ja czytam to forum od ponad 2 lat i dopiero widać róznicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies__
wypraszam sobie! tak wysoko jak na moim poziomie, to forum nigdy nie było i nigdy nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies__
Lusesita, jestem na poziomie twoich stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nisko upadles psie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies__
u stóp moje miejsce, ale i tak poziom dla niektórych nieosiągalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od bardzo niedawna na tym forum ale zauwazam ze tu nie ma mozliowsci sensownej rozmowy jak sie cos zapyta zaraz jkis głupi podszyw albo durna odpowiedz ludzie czy juz inaczej nie mozna ....normalnie odpowiedziec a nie jakies glupoty pisac ze czasem oczu szkoda na to czytanie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor topiku ma zupełną rację- ja też bywam tu od kilku miesięcy. Kiedyś było inaczej. I zaglądałam tu częściej z tego powodu. Teraz... cóż... trochę to wszystko prostackie (bez obray dla nieprostaków, którzy również się tu pojawiają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotostudio--->, bede bronic honoru forumowiczow, da sie tu normlanie pogadac, tyle ze nie zawsze...:)akceptuje panujace tu reguly w calosci, inaczej poszlabym w cholere stad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in bloom
czyli na cztery łapy?;) co od psów chcecie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies__
uprzedzeni do psów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza nielicznymi przypadkami debilizmu,sa tu niezwykle inteligentni ludzie.Nie zgadzam sie z zadna opinia o schodzeniu forum na psy. To raczej wina tematow,ktore wymyslane sa przez gimnazjalistów dla dowartosciowania samych siebie.Większość z nich trzepie konia pod wypowiedzi Lusesity czy pozdro.Ot i wszystko. Ale aby tuszukac fachowej rady ? Ja tam szukam tu humoru,którego coraz mniej wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny gnojku 🖐️ i tak trzymac, grunt to usmiech nie schodzacy z twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze wszyscy sa tu jednakowi ograniczeni ale z drugiej strony duzo wypowiedzi o tym swiadczy niestety....jednak trzeba przyznac ze rozpietosac wiekowa jest tu duza i mozna spotkac ludzi naprawde bardzo młodych ktorzy podchodza do pewnych rzeczy płyciutko....czy to forum to jest tylko dla zabawy??? jakby tak było to po co by byly te podzialy na rozne tematyki czy praca to tak zabawny temat ze tu wchodza aby sie posmiac????chyba miejsce moim zdaniem jest i dla tych co chca sie posmiac i dla tych co pytaja powzaniej tylko jakktos prosi o powazna odpowiedz to po co taka głupawaka sie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystrój do namiotów
Podnoszenie poziomu tego foruma obywatelskim obowiązkiem każdej istoty humanoidalnej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor, humor, humor tego mi potrzeba, resztę posiadam tz. żonę - szt. 1 dzieci - szt. 2 dom - szt.1* telewizor - szt.2 komp. szt. 1 auto -szt.1* jądra - szt.2 * - kredyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cupid Stunt
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glizda w parapecie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie także denerwują głupie teksty nie mające nic wspólnego z tematem.Niektórzy piszą tylko żeby coś napisać, nie wiem o co chodzi i czym chcą zabłysnąć ci ludzie. Ja staram się omijać i nie czytać po prostu tych głupich tekstów, ale czasem nie idzie. Jest na kafeterii dużo fajnych tematów gdzie tacy idioci mało się pojawiają, ale jednak mimo wszystko pojawiają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... a jak ja kiedyś pisałem na topiku , że wszystko schodzi na psy, to nikt mi nie wierzył :O ech .... wszystko schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYGRYS czarny
ograniczeni ludzie będą pisać ograniczone teksty , nic tylko pożałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×