Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniulcia

Kafeterija gdzie jestes ?

Polecane posty

nie było Cie dawno .Ja zaglądam tu czasem , ale rzadko kiedy cos pisze ....jakoś nie mogę sie tu odnależc od pewnego czasu ....zreszta Moj M . powrocil , wiec juz tak nie nudze sie jak kiedys ....pisze prace ...chociaz z wielkim trudem , ale staram sie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniulcia👄 Zrobiłam sobie wolne i siedziałam przez tydzień na wsi. Odpoczynek od cywilizacji. Rąbałam drzewo, paliłam ogniska, nabierałam wody ze studni:-D:-D:-D Istny raj, dla takiego mieszczucha popkulturalnego jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,że piszesz pracę!!! Pozdrowienia dla twego M. i maluszka. Ja też nie mam i czasu, i ochoty żeby tu zaglądać,ale zdaża się od czasu do czasu. Masz już wyznaczony termin obrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przynajmniej odpoczelas sobie ...odstresowalass ....ja nie mam tak dobrze ....nie dosc , ze obowiazki domowe - bycie matka , zona i kochanka nie jest latwe - to i ta oslawiona praca mag , ktora wszystkim obrzydla na kafe ....:( 🌼 tradycyjnie dla Ciebie ....z wielkiej sympatii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminu jeszcze nie mam ....narazie wszelkimi silami staram sie cos tworzyc ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres precz! Tym bardziej,że od jutra zaczynam, więc ominął mnie znienawidzony poniedziałek:-P Uciekam już,ale odezwę się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×