Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ence pence

jakie spodnie?

Polecane posty

Gość ence pence

mam szersze biodra, nie to żeby mi się tłuszcz wylewał, po prostu taka budowa... w jakich spodniach moja pupa będzie najlepiej się prezentowała? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to popatrz
wydaje mi się, że wysokie, zabudowane spodnie, w żadnym wypadku biodrówki, bo tylko Cię poszerzą. I chyba proste nogawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dont agree
Nie zgadzam się z przedmówczynią :) absolutnie nie wysokie ! to one poszerzają, biodrówki, oczywiście w granicach rozsądku z prostymi nogawkami, :] ja sama mam ten "problem" i znalazałm jeansy dla siebie w sklepie Only :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyla
ja mysle , ze nie calkiem zabudowane , bo to glupio wyglada przy duzych biodrach , ale tez nie bardzo plytkie biodrowki , najlepiej biodrowki troche glebsze no i nie zadne dzwony , tylko klasyczna prosta nogawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chcesz kupić spodnie co?mam do sprzedania oryginalne LEE opis w poscie o podobnym tytule ( w tym dziale) pozdrawiam,jak cos to pisz na moego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
wlasnie biodrowki wbrew pozorom nie poszerzaja, i najlepiej nie rurki tylko rozszerzane lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
ale Kobietki namieszałyście :) a za wysokimi spodenkami nie przepadam, więc odpadają w przedbiegach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dużą pupę 102 cm w biodrach i baaardzo szczupłe nogi jakie spodnie dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOLCE VITKA
ja tez mam szerokie biodra i sama niewiem w jakich spodniach lepiej wygladam?! :/ Może pokażecie jakiś link z odpowiednimi spodniami dla dziewczyn o szerszej budowie bioder??"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
dopiero teraz zauwazylam ze to od jednej osoby, to nie jest reklama hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te spodnie
chyba musze poszalec po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie spodnie z wysokim stanem. Ciężko je teraz kupić bo jest moda na biodrówki. Ale polecam takie właśnie podwyższone, lekko przetarte na kolanach i z fajną małą grafiką na kolanie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
Spróbuj nosić spodnie z wyższym stanem, wtedy Twoje boczki nie będą tak widoczne, tylko ładnie się schowają w spodniach ;) Bardzo ładne widziałam na http://www.cozacena.pl/spodnie-damskie a do tego mają mega atrakcyjne ceny - możesz porównywać oferty, dzięki czemu zaoszczędzisz trochę gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×