Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hose_estable

Piersi.

Polecane posty

Tyle tutaj kłótni i sprzeczek na temat wielkości kobiecych piersi. Kobiety się żalą, czemu to mężczyźni zawsze wolą większe, to bardzo prosta sprawa człowiek jest zwierzęciem w jakimś tam stopniu, zdrowy dorosły mężczyzna woli większe piersi, bo to oznaka zdrowia kobiety, że ona będzie mogła bez problemów wykarmić jego potomstwo. Koniec sprawy, rozwiązanie jest proste. Są wyjątki, że mężczyzna woli inne piersi mniejsze itd. itp. każdy ma inne upodobania,ale jest jedna sprawa większość mężczyzn,mówi \"wole duże piersi”,ale później w łóżku nie wiedzą, co z nimi zrobić... Mi się osobiście podobają każde piersi byle miały to coś w sobie, a najważniejsze to żeby ich właścicielka mi się podobała i żebym coś do niej czuł,wtedy, jakie by one nie były to i tak będą najpiękniejsze na świcie. A co do rozmów kobiet, że wolą duże penisy no, więc ledwie kilka procent z nich miało faceta posiadającego większego penisa niż 18 cm...to tylko odpowiedź na nasze rozmowy o kobiecym biuście.Pozdrawiam was. Buziak;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7
są jszcze normalni faceci !!!!!!!!!!to dobrze !!!!!!!!gratuluje rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący kubek
DE gustibus non dysputantus - gusta nie podlegają dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love you hoseeee
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj facet przede mna mial dziewczyna z naprawde duzym biustem...czesto mi mowil ze on lubi duze piersi, ze takie mu sie podobaja, ja nie mam za duzych, ale mowi, ze je bardzo lubi...Czasem tez jednak mi dokucza ze jak znajdzie dobra prace to zafunduje mi operacje;) oczywiscie nigdy w zyciu sie na cos takiego nie zgodze i on o tym dobrze wie, tylko wlasnie nie wiem po co mnie denerwuje... Kiedys tez mi powiedzial, ze jak spotkal 1 raz swoja byla dziewczyna, myslal ze ma swietne piersi co sie pozniej w praniu okazalo niepradwda, bo...byly obwisle;) Miedzy innymi taka mysl (obwislosc piersi) pociesza mnie, ze nie mam wiekszych piersi:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej magda
to ja z tego samego wzgledu chcialabym miec wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i wez tu dogodz babie :D prawo ciazenia niestety nie oszczedza biustu :( ladniej wygladaja mniejsze piersi i chyba dluzej zachowuja jedrnosc ;) ale tego sie nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biustem to tak samo jak z nadwagą i niedowagą, grubasek chciałby być chudy, a chudzielec gruby ;] Każde piersi na swój sposób są, piekne, więc drogie Panie akceptujcie je takimi, jakimi są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young boy
a mi sie pobaja piersi mojej zony ;) sa duze... i ciezkie wiec sa troszke obwisle (ale tylko troszke) i sa poprostu piekne. kiedys podobaly mi sie mniejsze, jedrne i sterczace piersi.ale najwzaniejsz ze ich wlascicielka mi sie podoba i jakich by nie miale to by byly najpiekniejsz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie , wracacie mi wiare w ludzi ;) Wprawdzie nie mam malutkich piersi, ale nie chciałabym, aby facet kochał mnie za wielkość biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5rgergtfyger
A ja mam duże i ich nienawidzę! Mam 80 C i mnie szlag trafia przez to! Poza biustem jestem szczupła i nie mogę sobie kupić żadnej sukienki (wszystko zawsze muszę zwężać bo przez biust musze kupić 2 numery za dużą w pasie i biodrach), z bluzkami też ciężko bywa... Czemu do ciężkiej cholery skoro faceci tak lubią duże biusty nasi krawcy nie szyją odpowiednich ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole obowiązkowe minowe
a widzieliście małe biusty wychudzonych afrykanek? małe a obwisłe do pasa, jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca sie zgadzam...
...z ostatnia czescia wypowiedzi autora. Otoz jestem kobieta i to, ze wole wieksze penisy nie znaczy wcale, ze klamie i pisze to specjalnie, zeby sie zemscic na facetach, ktorzy wola wieksze piersi. Ja naprawde wole duze penisy :) Moj facet ma ponad 20 cm i jest mi z nim bardzo dobrze. Mimo, ze nie jestem rozepchana ani zadna kurwa, jak pewnie zakompleksieni panowie zaraz beda mnie nazywac :) Kazdy ma inny gust, ale jesli o mnie chodzi, to porownujac te mniejsze i srednie zdecydowanie bardziej odpowiadaja mi duze (rownie zwizualnie) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frykadele
no musimy akceptować, nie mamy wyboru...do 1 operacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieeema
lubię piersi bardzo duże, albo gigantyczne , małe mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już gdzieś napisałem w innym temacie, o gustach sie nie rozmawia, to tylko moje \"wnioski\" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×