Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melan

Moj chlopak jest niedoswiadczony...

Polecane posty

Gość Melan

Witam, pewnie wielu osobom moj problem wyda sie smieszny, ale mam chlopaka- mlodszego od siebie i jestem jego I "powazna" dziewczyna.Z zadna dotad nie sypial. Dla mnei nie ma w tym nic zlego, ale chodzi o to, ze on niebardzo wie jak dac mi rozkosz (a nawet jak probuje to nie wychodzi...), poza tym podnieca sie bardzo szybko i ...rownie szybko konczy... Kocham go, ale czasem juz nie mam sily nie tracic humoru. Czy ktos byl moze w podobnej sytuacji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku to normalne, pewnie sie troszke stresuje itd...z czasem bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan
4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan
morphina- raczej nie stresuje sie. a tak w ogole zastanawiam sie po jakim czasie mezczyzna nabiera "wprawy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo byłam z 3 lata młodszym chłopakiem gdy miałam 19 lat:) moim zdaniem nie powinnas się przejmować...chłaopak musi nabrać doświadczenia...uczyć się na błędach... 4 miesiące to bardzo mało...ten z którym ja byłam pewnie się nie nauczył do tej pory:P wiem że to dość banalna rada ale musisz mu wprost mówić jak Ci dobrze...to może się z poczatku wydawać trochę krępujące ale nie widzę innego wyjścia...skąd ma wiedzieć co robić skoro znając życie ( i mając własne doświadczenie:) ty zawsze udajesz że Ci wspaniale:) a co do tego że za szybko dochodzi to nie ma się co dziwić...jeszcze za wcześnie na wyuczenie jak skutecznie nad sobą panowac....musisz byc cierpliwa.. to by było chyba na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma reguł
ja byłam dziewicą on był prawiczkiem, a nie było problemów, mówiąc szczerze to 1 raz dzielnie zniosłam, a w następnych z obydwu stron zero stresu, pełna czułość i przyjemność zakończona naszymi orgazmami. Jak widać to nie kwestia doświadczenia a psychiki. Musi się za bardzo stresować krępować czymś. Warto zamiast z nami porozmawiać z nim, razem poszukać rozwiązania. On nie tylko musi nauczyć się swojego ciała, ale i własnego. My przed 1 razem dużo przebywaliśmy ze sobą nago, przytuleni, dotykaliśmy się, ponadto ja go pieściłam np. dłonią, czy ustami. Seks był więc spełnieniem. Wrażenie oczywiście były mocne tak jak mój ból ( nie byłam nigdy pieszczona dłonią, nie nosiłam tamponów, nawet palca nie zdołałabym w siebie wcisnąć) a co dopiero penisa. A nie opadł podczas prób przebicia, ja zacisnęłam zęby. Bał się jak każdy mężczyzna czy sprawi mi przyjemność, ale nie spowodowało to szybkiego finału itp. dlatego, że nie krępował się koniecznością doprowadzenia mnie do orgazmu, reakcjami własnego organizmy etc. Młodzi mężczyźni za często chcą działać według podejrzanych gdzieś schematów, myśląc, że jak kobieta nie jęczy, że jak on jest prawiczkiem i nie wiadomo co jeszcze to już jest coś nie tak i powód do zmartwień. A nie tak łatwo zapanować nad Nim:) To ciężka sztuka, którą należy doskonalić powoli. Czego życzę. Długie rozmowy, jeszcze dłuższe pieszczoty, nawet zakończone orgazmem. A potem seks. Wymęczony posłużył dłużej:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan
Nie ma regul i Titillated- dziękuje za slowa otuchy :) Titillated masz racje, jest mi zawsze cudownie ;) tzn. teraz jest lepiej, ale ja i tak nie moge (za przeproszeniem;) "dojsc" - nawet gdy uprawiamy pieszczoty oralne. Kiedys bylam z facetem ktory byl z kolei duzo ode mnei starszy... pamietam ze po 5 min. bylam juz zaspokojona... ale on mial ogromne ( za duze jak dla mnie) doswiadczenie... I tak zle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii
Ja byłam juz po "pierwszym razie",a on prawiczek...Nie szlo nam zupelnie.Przez 1.5 roku nic sie nie nauczyl i nawet ani razu nie przezylam z nimorgazmu.Potem rzuciłam go dla goscia do ktorego poczulam wielkie pozadanie i to bylo to.A skoro twoj facet taki kiepski,a zalezy ci na nim,to naucz go pare rzeczy,poprowadz go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan
tak jak mowisz aggii poprowadze go, zapomnialem dodac ze mam na imie Marek, a mój chlopak to kumpel mojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan- prawdziwa
ej koles, ktory piszesz powyzej- nie podszywaj sie pode mnie ;p to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pies mnie zaspokaja wpełni
W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu. Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił miją reke całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nadal sadze w piżamę
Bije koniora od 15 roku zycia zaczeło sie to całkiem niewinnie od draznienia go ręką po główce chwytałem go w dwa palce i masowałem i doznałem mocnego mrowienia zacząłem sapać i mocno dyszeć oczy chciały mi wyjść z orbit slina ciekła mi z ust a gdy minęło zapragnąłem tego ponownie. W wieku 17 lat zacząłem się chlastać w majty nasienie aż zżółkły od tego nasienia robiłem to 7 razy na dzień w nocy sadziłem w piżame chodziłem cały zaplamiony z zółtą plamą w kroku do tego niemiłosiernie bździałem sadziłem w pizame i w majty. wszystko miałem przebarwione plamy na majtach i piżamie bo niemiłosiernie sadziłem draż niłem go na siłe i wypróżniałem jaja nie nadażały z produkcją nasienia majty i pizama były niemiłosiernie zażółcone kutos mi sie krzywił na lewo bo podczas bicia prawą ręką przechylał mi sie na lewo pózniej wpadłem na pomysł sadzenia na brzuch i w pościel ale żółkła od nasienia szczególnie gdy przed biciem konia oddawałem mocz to jego resztki wychodziły razem z nasieniem w posciel. Przescieradło było całe w zółtych plamach na poszwie były również do tego niemiłosiernie bździałem w pizame szczególnie po zjedzeniu chleba w mikrofali smród był niesamowity smierdziało tak że by siekiere zawiesił wszystko zażółcone od nasienia na brzuchu miałem zaschniętą sperme. Gdy zacząłem ją scierac z brzucha papierem toaletowym zacząłem odczuwac skutki finansowe poniewz nie starczało mi na nowe rolki papieru toaletowego ktorym scierałem nasienie z brzucha. Na samo scieranie spermy z brzucha zużywałem dziennie dwie rolki papieru toaletowego do tego doszły koszty wody za pomocą ktorej spuszczałem ten papier w kiblu. Obecnie jestem bankrutem zrujnowały mnie koszty wody i papieru toaletowego którym scierałem nasienie z brzucha i znów sadze w piżame i w majty wszystko mam zażółcone od spermy do tego niemiłosiernie sadze w pizame koniora bije co chwile wszystko wsiąka w posciel i w przescieradło i w majty oraz w piżame na papier mnie nie stac wiec musze chodzic cały zażółcony w plamach posciel mi cała zżółkła od tego nasienia przescieradło tez majty sie przebarwiły do tego niemiłosiernie bzdze Aktualnie mam 38 lat i nadal sadze w piżame i w majty oraz w przescieradło i w posciel niesamowicie bzdze i nadal mnie niestac na nowe rolki papieru toaletowego którym scierał bym nasienie z brzucha wiec chodze cały zażółcony z plamami w kroku i sypiam w żółtej piscieli na zżółkniętym przescieradle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marnujesz nasienie
jak bijesz konia 5 razy na dzien to popatrz ile ty marnujesz nasienia wszystko idzie w papier toaletowy i do kibla mnozac to przez 37 lat bicia konia załozmy ze sperme zaczałes wyrzucac z pręta w wieku 16 lat - najpierw ładowałes ją w majtki ale jak po dwoch latach ładowania jej w gacie zaczeła ci moczyc portki wpadłes na pomysł aby wycierac ją papierem toaletowym i spuszczac w kiblu nawyk sadzenia w pirzame tez chyba posiadasz czasami choc raczej ładujesz w posciel wczesniej pewnie robiłes to w przescieradło ale jak zobaczyłes jak strasznie zółknie od spermy zacząłes ładowac w posciel tyle ze robiły sie plamy na kołdrze i wpadłes na pomysł sadzenia na brzuch i przytrzymywania reką aby nie zleciało na posciel i biegiem leciałes do kibla i scierałes ja papierem toaletowym nasepnie szłes zbów do łozka i za godzine sadziłes niemiłosiernie w posciel ale miałes mniejsza ilosc nasienia wiec mogła wsiaknac do tego wydzielałes duzo gazow szczególnie po zjedzeniu chleba podgrzanego w mikrofali sadziłes w posciel i to wdychałes smrod był taki zeby siekiere zawiesił do tego rano na nowo biłes konia w wannie podczas kompieli sperme łowiłes i sprawdzałes jej lepkosc kutos ci sie krzywił od tego bicia na lewo bo biłes konia pewnie prawą reką chodziłes zapocony od tego bicia koniora podkoszulka ci zrzółkła a majty wybarwiły z lewej strony od tego nasienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dobek stuka
Mój psiór 2 letni doberman ma krótką sierść i prawie gołą parówkę i zważyłam że od pewnego czasu biega za mną po mieszkaniu wysuwając z izolacji czerwony przewód w kształcie owalnego ostrosłupa i skacze na mnie i uderza tym czerwonym zaworkiem o moją nogę. Pewnego razu gdy wyszłam po kąpieli nago z wanny na mieszkanie mocno rozgrzana gorącą kąpielą mój pies rzucił się na mnie od przodu i przewrócił mnie na dywan i zaczął szybko wsuwać ten czerwony ostrosłup do mojej jaskini mocno przy tym dysząc i sapiąc i przewracając tak oczy że były widoczne same białka. Do tego zaczął lizać mi cycki. Po czasie zaczął tak sapać i wyć że aż sąsiedzi słyszeli w całej okolicy. Za chwile tak zaczął sapać że się zesrał na moje nogi i zaczął mnie gryźć po cyckach a tyłkiem to ruszał tak szybko, że aż było czuć spalenizną i czułam mocne grzanie. Za chwile zauważyłam że moje całe krocze jest w śluzie który spływa p moich udach a pies suwa dupą tak szybko że czuje ogień w dziurze. Trwało to jeszcze chwile i pies przestał ale na dupie wisiały mu bobki a na parówce miał pełno śluzu. To skurwiel jeden szedł przez całe mieszkanie suwając dupą po dywanie i zostawiając na nim autostradę śluzu i smaru oraz główien i robił tak przez kilka okrążeń mieszkania WYDZIELAJĄC PRZY TYM DUŻO SROMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
jeju ile masz lat, chyba 14 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyconaaaa
jakie to romantyczne, plissss jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wszelki wypadek odnawiam
Melan Witam, pewnie wielu osobom moj problem wyda sie smieszny, ale mam chlopaka- mlodszego od siebie i jestem jego I "powazna" dziewczyna.Z zadna dotad nie sypial. Dla mnei nie ma w tym nic zlego, ale chodzi o to, ze on niebardzo wie jak dac mi rozkosz (a nawet jak probuje to nie wychodzi...), poza tym podnieca sie bardzo szybko i ...rownie szybko konczy... Kocham go, ale czasem juz nie mam sily nie tracic humoru. Czy ktos byl moze w podobnej sytuacji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 066678
Moj chlopak byl prawiczkiem a ja dziewica z poczatku seks nie dawal mi zadnej przyjemnosci! bylo to dla nas wyzycie sie i rozladowanie napiecia seksualnego!wiazalo sie to rowniez ze stresem! minelo 8 miesiecy od kiedy rozpoczelismy wspolzycie! teraz jest wspaniale ! wspolnie poznawalismy swoje ciala oraz reakcje na rozne pieszczoty, mowilismy co nam sie bardziej podoba a co mniej! teraz wiem ze wszystkiego trzeba sie nauczyc i wszystko wymaga czasu! wiec zapewniam cie bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan
my juz jestesmy ponad pol roku ze soba, i ja nauczylam sie po prostu udawac orgazm, ze nawet mi to niby przestalo przeszkadzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melan
no i kurwa daje mu dupy ale ni chuja nie wie co z nia zrobic, i musze sie rura od odkurzacza dymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie 4 miesiace
DOPIERO. to bardzo malo. a ty skupiasz sie tylko na jednym. kobiety bzikuja na tym punkcie. aby tylko osiagnac orgazm :o dziewczyno rozluznij sie i zacznij cieszyc bliskoscia z nim. szczerze piszac to ja mu wspolczuje bo on zapewne wie ze jestes bardziej doswiadczona i ciazy na nim niezla presja. ja jestem ze swoim chlopakiem 4 lata i ciagle udoskonalamy swoje zycie intymne. to niemozliwe zeby od pierwszego razu bylo idealnie. troche wyrozumialosci, cierpliwosci i mniej egocentryzmu. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×