Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

co zrobic by piersi po karmieniu były jędrne - pomóżcie

Polecane posty

Gość ajajaja
-Dobry biustonosz to podstawa-proponuje staniki z mikrofibry,oraz te w typie sportowym.W tym czasie warto zrezygnowac z koronek i tego typu bielizny.Oczywiscie powinien miec tez szerokie ramiączka,a jesli piersi są spore polecam staniczki z siliconem pod biustem. -jesli bierzemy kapiel nie dawajmy piersiom"pływac"w ciepłej,a nawet bardzo ciepłej wodzie,ale trzymajmy je ponad jej powierzchnią,a najlepiej bierzmy prysznic,naprzemian polewając biust zimna i ciepła wodą -mozna wykonywac cwiczenia na poprawienie mięsni,np składając dłonie ze soba z przodu i wykonując po kilka,kilkanascie serii napinając mięsnie. -uzywajmy odpowiednich kosmetyków(choc szczerze mówiąc sądze,ze codzienna pielęgnacja ma lepsze efekty -jesli masujemy piersi,róbmy to owalnymi ruchami omijajac brodawki -oczywiscie pamniętajmy o sporcie,który równiez modeluje i ujedrnia nasz biust i ciało Ps:jestem posiadaczką dosc duzego biustu(E,F 70)a kiedys nawet i G...i pomimo niemal ukonczonej ciązy,jestem teraz prawie w 37 tygodniu nie mam rozstępow,ani mój biust nie zmienil się na nie korzysc.Poniewaz mam spory biust dbam o niego od lat i mysle,ze wymienione przeze mnie punkty mają sporo do tego w jakim stanie są nasze piersi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×