Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k-ika

kotka będzie rodzić-jak się przygotować?

Polecane posty

Mamy kotkę która będzie rodzić maleństwa, czy ktoś z was to przerabiał? Proszę o podpowiedź jak do tego wydarzenia się przygotować. Co robić a co nie? Co później robić z kociętami? I wszystko co dotyczy tego tematu - pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialllll
www.koty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufalam mojej kotce...przygotowalam tylko koszyczki w roznych miejscach z kocykami..ale ona i tak wybrala sobie miejsce dla swoich malych..kotki same wszystko robia kolo siebie podczas porodu ..czasami ida daleko od czlowieka..moja chciala byc glaskana.. ona sam da ci znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekturowe nie za wysokie pudełko wyściełane starym prześcieradłem,postawione w ustronnym miejscu(w rogu pokoju ale nie przy kaloryferze !). do tego miseczka czystej przegotowanej wody obok,po porodzie można jej podsunąć nawet pod pyszczek! Jejść na razie raczej nie będzie! Dobrze by było żeby miejsce wybrała sama (obserwować gdzie próbuje się schować! I SPOKÓJ Można pogłaskać ,ale nie za często ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerabiałem to 22 listopada, wtedy zostałem kocim dziadkiem:) Moja kotka wybrała sobie miejsce w szafie, którą umiała odsuwać łapką, chciała spokoju. przygotowane już wczesniej miała legowisko na opróznionej półce, mięciutkie kocyki, grubą warstwę, tak,zeby wyleżała sobei przytulne gniazdko. Dwa kotki urodziły się rano, zanim wyszedłem do pracy, zakomunikowały to donosnym miałczeniem. Zajrzałem do nich oczywiscie , uradowany tym wydarzeniem (wreszcie SĄ!) Jednak Kicia wolała zostać sama. Gdy wróciłem, cztery kocięta były już wylizane i otoczone bardzo czułą opieką mamy. Kociczki to najlepsze z mam. Kicia była już uspokojona, i wyraźnie dumna. Małe kotki są tak zjawiskowo piękne,ze nei odstępowałem ich przez kilka godzin i Kicia byłą zadowolona na tym etapie z mojej obecnosci, doniosłem jej do legowiska smakołyki, surowe mięsko. Zaufaj instynktowi kotki i pozostaw jej święty spokój, ona dokładnie wie co ma robić i jak się zachować. Ty zapewnij jej jak najwięcej spokoju. a kiedy urodzą się \"tygryski\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×