Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...alexandra...

...Domowa farma urody...

Polecane posty

Gość ...alexandra...

Witam, czy stosujecie jakieś zabiegi dla poprawienia urody,wykorzystując zaledwie produkty "domowe"? Chodzi mi o jakieś maseczki,płukanki itp. Ja,aż wstyd się przyznać,jedyne co stosuję, to sól kuchenną x1 w tygodniu jako peeling. Wiem,że w sieci jest mnóstwo przepisów na takie specyfiki,ale to chyba łatwiej mieć wszystko w jednym miejscu,prawda...? :) Wpisujcie swoje sekretne i sprawdzone przepisy wraz z zastosowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
Aha,piszę,że wstyd się przyznać do stosowania zaledwie soli jako peelingu,bo uważam,że każda kobieta powinna znać tajniki kosmetologii "domowej". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA 19
PEELING Z KAWY I BALSAMU LUB OLIWKI MASECZKA DROZDZOWA-Z ODROBINA WODY LUB MLEKA OLEJEK RYCYNOWY JAKO ODZYWKA NA KONCOWKI WLOSOW ,BRWI I RZESY SMAROWANIE WLOSOW NA CALA NOC KREMEM NIWEA-SWIETNIE NAWILZA (ZALICZAM TO DO SPOSOBOW DOMOWYCH BO PRAWIE KAZDY MA W DOMU TAKI KREM UNIWERSALNY) TOREBKI Z ZAPARZONEJ HERBATY SCHLODZONE W LODOWCE NA OPUCHNIETE POWIEKI PLATKI OWSIANE Z CYNAMONEM I KROPLAMI CYTRYNY DO MYCIA TWARZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani melancholia
Ja stosuję: tonik ze skórki cytryny zalanej przegotowaną wodą maseczkę z lnu-gotuję len z woda i ciepły nakładam na twarz-rewelacyjne działanie. maseczkę z ogórków latem-świetnie rozjaśnia cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda jestem
Miśka, co jest z tym smarowaniem kremem nivea włosów? Pomysł wydaje sie makabryczny-to takie tłuste jest, że pół dnia by to trzeba zmywać. Popieram peeling kawowo-oliwkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojaa
no własnie co z tym kremem nivea, jakie daje efekty i czy włosy nie sa po myciu tłuste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×