Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senioritka1111

proszę o opinię

Polecane posty

Gość senioritka1111

proszę o opinię na temat mojej sukienki ... ja już ją zamówiłąm i dla mnie jest najpiękniejsza, cudownie się w niej czuję, jak księżniczka. Ale chciałabym znać też opinię innych dziewczyn :) każde kliknięcie w obrazek powiększy go http://www.demetrios.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=896&osCsid=eefc8ac60bf5d8b6a6f4efabfada8ec7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jest prześliczna! Życzę Wam dużo szczęścia i miłości!!! 🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELVISKA
TA SUKIENKA ....JEST PIĘKNA.ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tu masz racje
jest strasznie księżniczkowata. Mi się nie podoba- z księżniczek już wyrosłam- ale jak tobie się podoba to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
..ładna...ale mi sie kojarzy z połączeniem księżniczki z baletnicą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie zabardzo sie widzi, ale kazdy ma swój gust, po to tyle modeli i wzorów zeby wszystkich zadowolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
okropna - taka beza:-P góra ładna a dół wstrętny - i ta cena - raz załóżysz i wyjebies - za tą cenę mozna kupić cudo a nie takiego paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wstrętna
a cena odraża - faktycznie za taką cenę widziałąm śliczniutkie sukienki a nie kawała spódnicy od baletnicy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie również okropność
Pani Młoda będzi wyglądał jak figurka na torcie... dodatkowo trzeba ją będzi omijać na kilometr, żeby tych falban nie nadpnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliia
nie lubie ksiezniczkowatych sukienek, ale jak na ksiezniczkowata sukienke to jest calkiem ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynsztok
Mnie się podoba , lubię takie sukinki a la baletnica. Najlepiej weź do tego mięciukie buciki z nie za wysokim obcasem , broń boże jakieś sztywne szpile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradny jóżef
a jak bedziesz w niej tańczyć?????? albo ci ktoś ją uszkodzi w 3 tańcu albo zmieciesz wszystkie brudy z całego wieczoru albo bedziesz miała kolekcje odbitych butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynsztok
No i co z tego ? A jak wy tańczycie w tych swoich beznadziejnych "rybkach" ? Co to wygląda jak pół dupy zza krzaka , a nawet kroku porządnie nie można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydda
wstrętna - ciekawe jak pan młody wogóle do ciebie dojdzie - zamiast wyglądac jak panna młoda będziesz baletnicą tylko utnij ją jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, nie przejmuj się - one Ci zazdroszczą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki rybki
wstretne rybki. Ta sukienka jest bardzo ładna i w moim stylu. Tez mam podobna. Jak widze na forum to wszystkie teraz beda rybkami, tylko je do akwarium wsadzic. Super suknia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna :) Nie przejmuj sie negatywnymi opiniami, każdy ma inny gust i to jest normalne, ja też wybrałabym inną suknię do ślubu, ale musze przyznać, że ta mimo wszystko jest bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukni ślubnej
Przepiękna sukienka moim zdaniem. Nie obraź się, ale chyba Cię skopiuję i sama rozejrzę się za podobną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna sukienka... ale ma też śliczną cene:P... chociaż jesli kogoś stać.. to dlaczego ma nie wygladac pieknie i jej ubrać w najważniejszym dniu w życiu...:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka1111
dziękuję ślicznie za opinie, i te miłe i te mniej miłe. nie przejmuje się tymi gorszymi, bo spodziewałam się róznych, przecież każdy lubi inne, ma inny gust. ale mimo wszystko miło jest przeczytać, ze tak wielu z was się podoba. dziękuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dekolt
Mnie się bardzo podoba, ale niestety mam mały biust, a do takiej sukni potrzeba dekoltu:( Poza tym ta sukienka nie jest aż tak księżniczkowata, widziałam bardziej strojne. Kasy też bym tyle nie wydała, ale pewnie wypożyczyłabym, w ogóle uważam, że nie opłaca się kupować sukienek, potem i tak się już jej nigdzie nie założy, a mole będą ją gryzły w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się podoba :) ale raczej bym takiej nie miała ze względu na ..cenę :o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka196
jest bardzo ładna,ja prawdopodobnie tez wybieram suknie z demetriosa albo ogólnie jakas z salonu Lissa Ferrera.sa naprawde tam sliczne suknie.a wy odczepcie sie wkoncu od tych bez o co wam chodzi?! idzcie na slub jak sieroy marysie napewno bedzie czego pozazdroscic, y dopiero bedziecie w centrum uwagi jak kazdy bedzie was wytykal i mowil Boze co to jest?skad to sie wykluło? na Slub i wesele kobieta ma wygladac jak ksiezniczka i to nie jest kwestia wieku i wyrastania ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka196
a tak ppza tym to one sa zazdrosne,bo nie stac je na tak piekne suknie wiec chca komus obrzydzic tak piekny dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać mnie na majtki ze złota
co nie zmienia faktu, że ani ładne ani wygodne i za nic na świecie bym takich nie ubrała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka1111
z tym dekoldem nie ma problemu, bo wstawiają push-up'y ;) a co do poprzedniej wypowiedzi jednej z was, to zgadzam się całkowicie, na własnym weselu powinno sie wygladac i czuc jak ksiezniczka, to w koncu nasze wesele - jeden taki dzien w zyciu. nie jestem przeciwniczka sukienek a'la "rybka" czy "syrenka" zcy tych innych wąskich lub skromnych, alena wlasnym weselu to panna mloda powinna wygladac najladniej a w takiej sukience balabym sie, ze ktos bedzie mial ladniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem najładniejsza
w każdej sukience... nie potrzebuje podpierać się szeroką suknią, żeby ludzi na mnie uwagę zwrócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie za bardzo się podoba,ale czy to ważne??? Tobie za to się musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×