Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia26

wolicie pudry w kamieniu czy sypkie?

Polecane posty

Gość pudry w kamieniu
bo takie też mozna uzywac jako sypkiego (zamiast nabrać puszkiem można pędzelkiem i wyglada się jak po muśnięciu sypkim). Lubię Stay Matte Rimmela i Skin Couture Powder Lumene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też wolę pudry w kamieniu a większość dziewczyn używa własnie sypkich i nie rozumiem właśnie dlaczego ten puder rimmel też bardzo lubię ale tego z lumeny nie używałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
zdecydowanie w kamieniu! mój ulubiony to rimmel lasting finish transparent - dobrze matuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sypkie
ze wzgledu na to ze daja bardzo delikatne wykonczenie makijazu, nie tworzą maski efekt jest bardzo naturalny!! tez uzywalam kiedys rimmel stay matte i wydawalo mi sie ze jest super, dopoki nie sprobowalam pudrow sypkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaaaa
Dokładnie tez przerzuciłam sie z tych w kamieniu na sypkie i to tranparentne.zauważcie profesjonaliście do wykończenia makijażu używają wyłącznie sypkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że jak ja używałam pudrów sypkich to miałam problem z tym że na pędzel zawsze nabierało mi się za dużo pudru a z pudrami w kamieniu nie mam takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kamieniu. Mogę go pędzelkiem nakładać jak sypki. Poza tym mogę szybko np. w autobusie poprawić makijaż - przy pudrze sypkim średnio to możliwe. Dodatkowo przy pudrze sypkim łatwo nałożyć za grubą warstwę wyglądającą jak maska. Przy pudrze w kamieniu nie zdarzyło mi sie jeszcze coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popka
A jakie pudry sypkie transparentne - matujące polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszlka2
Taka cisza a ja tez jestem tematem zainteresowana sypki czy w kamieniu - ale jakiej firmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×