Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w własnie ze szcesliwa

SZCZESLIWE KOCHANKI...

Polecane posty

Gość w własnie ze szcesliwa

Witam. jestescie szczesliwymi kochankami ?wasze zycie zmienilo sie od kiedy jets Ktos.zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze poki moge....jestem szczesliwa...i nie mam zamiaru tego zmieniac...dobralismy sie z kochasiem jak w korcu maku...ja zboczona i on zboczony i jest nam cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brait
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze szczesliwa
ja tez nie mam zamiaru tego zmieniac i na przekor wszystkim opinom bede szczesliwa z tego powodu!!!!! brait trafilas bez pudla:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CZASU
!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie bo jak sie Toba
facet znudzi to Cie wymieni na kolejną kochankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi was
-musicie się dowartościowywać przy cudzych facetach! żaden wolny już nie chce?bo wolny od razu się pozna na takiej ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale234
ja też jestem szczęśliwa i będę nawet jak jego żona wie i mąci między nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze szczesliwa
trzeba sie cieszyc kazda chwila szczecia!!!! emilcia czemu nie jestes szczesliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze szczesliwa
nie musze sie przy nikim dowartoscoiwywac!!!!! swojego faceta mam w domu,a ten drugi jest cuuuudownym dodatkiem do mojego szrego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne niedowartościowane
dziwki! tylko sfrustrowany żonkoś może sie połaszczyć na takie coś! wolny facet by was nie chciał. Tylko nie zakladajcie potem topików o porzuconych kochankach, jak dopiec kochankowi itp!Cieszcie się,może za jakiś czas was porzuci, wroci do żonki albo najlepiej zdradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze szczesliwa
wiec nie mysl o tym ze wraca do Niej!!!inaczej bedzie Ci bardzo zle mysl tylko o tym,jak bardzo dobrze Ci bylo gdy bylidcie razem....:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale234
nie przejmuj sie że wraca do żony ona i tak go nie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze szczesliwa
jestem baaardzo dowartosciowana w przeciwienstwie do wiekszosci zon,ktorych najwiekszym "szczesciem" jest pranie skarpetek wlasnym nudnym mezom!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie potrafię się z tego cieszyć za bardzo go kocham są momenty że rzeczywiście jestem szczęśliwa ale przeważnie nie jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie kochanica też
nie rajcuje,jeśli do żonki wraca! proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli dla ciebie szczęściem
jest dawanie dupy cudzemu facetowi , to wolałabym być żoną i prać skarpetki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale234
to po co sie męczysz!!! kopnij go w dupsko jak cie męczy to że wraca do żony przecież to jest cierpienie, męczeństwo (chyba że chcesz być męczennicą ---to zapeniam cie że faceci nie lubią takich i niestety moze to sie skończyć dla ciebie fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica-męczennica
????? hehhehehe :D biedulka! :p jaki to ten facet beeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brait
Ja też jestem szczęśliwą kochanką i mam gdzieś opinie " biedne niedowartościowane " i pozostałej reszty równie życzliwych forumowiczek :) Emilcia26, pomyśł, że on wraca do żony, ale potem znowu jest z Tobą. Wiem, że to trudne, ale niestety takie związki maja swoje plusy i minusy. Nie zadręczaj sie takimi myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to z żoną spędza święta itp a ja wtedy jestem sama nie raz już próbowałam zakończyć ten zwiazek, kilka razy z nim zrywałam ale szybko wracałam z powrotem nie potrafię bez niego zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko Wam to szczęście
przejdzie jak klapki spadną z oczu. Pozostanie tylko wielki niesmak. Co to za szczęscie kilka ukradkowych godzin w tygodniu? "no to jesteś dziwką do kwadratu inaczej nie można cię nazwać! masz faceta, którego zdradzasz z cudzym facetem ! " Jak by na to nie patrzeć, ona i jej kochanek bardzo do siebie pasująa. On też ma swoją kobietę (żonę?) a zdradza ją z cudzą kobietą Jakoś Ci ten mały fakt umknął, czy z zasady oceniasz tylko kobiety a panom wybaczasz wszystko? I jeszcze jedno - dziwka to taka, która sypia ze wszystkimi dookoła, a nie z jednym , choćby żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brait
Przejdzie, czy nie przejdzie ( szczęście), ale pozostaną wspaniałe wspomnienia. Póki co trwa pełnia szczęścia i jest mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale234
i tak trzymaj kobieto żYCIE JEST CHWILą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brait
Emilcia, jesteśmy w innej sytuacji. Ja mam męża, Ty jestes sama. Domyślam sie, że wiążesz z tym uczuciem jakieś dalsze plany... Współczuję Ci bardzo, bo pomimo tego, że ja nigdy nie stworzę prawdziwego związku z moim Kochankiem, to i tak bardzo często boli mnie, że w danej chwili nie jest koło mnie.... Czy w Twoim związku są jakieś szanse, żebyście byli razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brait
Ale 234 :) Jesteś kobietą, czy mężczyzną ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brait
Ups, już wiem, że jesteś kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×