Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nuder

życie erotyczne???

Polecane posty

Gość nuder

dzieci grają, żona moczy się , ja popijam i siedzę w necie. a jak wy spędzacie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancia
dzieci oglądają film, mąż czyta instrukcję samochodu, a ja "przelatuję neta" ;-) to moje życie erotyczne ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
cały dzień totalne zamulenie :| i w dodatku brak jakiegokolwiek znaku od chlopaka... :/ no to juz nawet komórkę wyłączyłam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę w necie tak jak Ty,he,he mąż obiera jabłko a syn na połamaną dziecięcą wędkę łowi ryby \'\'na niby\'\' i sobie z mężem mówimy do siebie co jakiś czas\'\' ja nie wiem czemu on jeszcze nie śpi, już po 22\'\' \'\' tak, bez sensu\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet siedzi przed tv,popija wino i oglada \"Mumie\" ,psy sie nudza, a ja siedze przed kompem, popijam, klikam na kafe i na gg z .. czyz to nie ekscytujacy wieczor.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie kapie..chyba mysli, ze cos bedzie, ale tak mnie wkurzyl, ze i tak nic z tego.. no niestety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko właśnie zasypia ,mąż spożywa kolacje a ja siedzę w necie ---- ciekawe życie erotyczne prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w ogóle istnieje coś takiego jak zycie erotyczne w rodzinie?:D:D:D ja znam jedynie życie kasiryczne....ew. dziecioryczne, bądź realistyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek24
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancia
rany!!!! aż tak tragicznie? jako kobieta muszę powiedzieć, że niemal codziennie przed 24-ą i spoko, albo z rana szybciutko ;-) nie wierzę, aby u Was tak nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrragicznie....
jest niestety gdy maz chłoszcze mnie brudnym mopem, zaś jego kochanka robi mu striptiz na środku sypialni:( eeehh to jej piękne ciało i mój okropny celulit! przegrałam życie! nic nie przywróci mi Jego łask:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancia
nuder poszedł?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuder
robiłem następnego drina iczytałem wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancia
do trrragicznie.... ja tam od czasu do czasu zaskakuję aby się nie znudziło :sexi ubranko. bielizna , pończochy.... nawet mu celulit nie przeszkadza Musimy ich zaskakiwać to będą przy nas Kumpela rozwalający zwiazek wywalczyła namiętniością chociaż już nie mieszkali razem POmyśl i działaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancia
no to spadam myju-myju i zobaczymy.... pozdrowionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrragicznie...
ale:( coz ja biedna moge? gdy On mnie nie chce w lozku? woli mlodsze a ja pobuczec sobie tylko :( biedna mogeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuder
a jak zona po myjni tafia prosto do zajezdni i już jest wyłączona z życia(errotyczego)hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko święta jak oni tak mogą. Ja bym chciał chociaż raz w tygodniu a moja żona raz na dwa miesiące uważa za rozpustę i rozpasanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właściwie życie erotyczne zanika. Nawet przestała się wieczorem myć żebym się do niej nie dobierał. Zgroza. Myje się rano, koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to wyglada tak dziecko śpi, mąż wyjechał na weekend z kolegami a ja popijam pyszna whisky i ogladam na dvd koncert dj tiesto jest siiiiiiiiiiiiiiii. czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuder
zerkam na tv, łażę po necie, konczę drinka, to jest... życie(erotyczne))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrragicznie...
z myjni moze trafić jedynie do przejścia na dobry i ekologiczny gaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuder
można też prowadzić jakieś życie(erotyczne) nie no ale to by była chyba już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuder, czemu sie dziwisz? przeciez dzis o tej porze wiekszosc internautow po tygodniu ciezkiej pracy wreszcie uprawia (lepszej lub gorszej jakosci) seks z partnerami, dlatego ich tu ni ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrragicznie...
a po co to zycie erotyczne??? jak chlop inna babe ma? a mie tylko auto zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuder
amirando a ty co tu robisz taką porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×