Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista666

Było o idealnej lasce, a prawda jest taka....

Polecane posty

Gość Realista666

Przejrzałem sporo zdjęć na bajerze po poście o "idealnej lasce". No i mam swoją faworytkę, kobietę bezkonkurencyjną. http://www.bajer.pl/?id=27288 Brak spalonej skóry, brak wychudzonych wystających żeber, brak kilograma tapety, brak misternych balejaży i tlenionych platynowych włosów, brak misternej fryzury, brak nadzwyczajnej urody, brak ogromnych piersi. Nie ma szpilek, nie ma pończoch, nie ma koronek, nie ma minispódniczki, nie ma nic, co polepsza kobietę. Jest "as is", jaka jest. Jedynym subtelnym polepszaczem są gatki, chyba kolczyk w pępku i krzyżyk na szyi. A mimo to jest dla mnie kobietą idealną. Dlaczego? Bo ma w sobie to coś i jest sobą. Ma wspaniałe ciało (szczupła, ale nie za chuda, w sam raz), jest jaka jest, bez oszukiwania, bez złudzeń. Jest na tym zdjęciu podana jak na tacy. Noc z taką kobietą byłaby dla mnie czystą ekstazą i rozkoszą. Wygląda na szczerą i otwartą- to lubię, tego nie lubię, bądź taki a nie taki, okej, ściągamy gatki i seks - rozkosz w najczystszej formie. BRAWO Sandra, oby więcej takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
..zapomniałeś dodać, kolejnym polepszaczem są tipsy. ..MOże to nieistotne..ale minkę ma jak "zdziwiona hela" (czyt. lalka dmuchana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły jesteś
jak na czarno białym zdjęciu dostrzegłeś, że nie odwiedza solarki... A do jej plusów zapomniałeś dopisać, że nie ma ubrania na sobie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista666
Akurat na paznokcie nie zwracam uwagi, więc przyznaję Ci rację. Ale dla mnie to żaden polepszacz, jakby ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
dowaliles:D brak spalonej skory i tapety na twarzy hmmm jak ty to dostrzegles na czarno-bialym zdjeciu to nawet najstarsi gorale nie wiedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły jesteś
no ale drogie panie, podoba się i jeste idealna bo niemal nieubrana :] taka w ciuszkach może nie zwróciłaby uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista666
Zajmowałem się fotografią dłuższy czas, widać takie rzeczy na zdjęciach. Spalonej skóry też nie ma i to widać. A nagość? Hmmm... Zdjęcia w bikini więcej pokazują. Nie widać całych nóg, widać kawałek piersi, co widzisz szczególnego? Dla mnie standard i nic ponad większość nie pokazuje, co właśnie robiłoby wg Was to pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna figurka i ogólnie ok ale ta jej minka;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, dla mnie nic ciekawego, ma wyzywajaca mine pt. zerznij mnie ale juz...:oFakt - czarnobiale zdjecie nie pokaze czy jest po solarze i czy ma kg tapety, mi wystarcza jej zniszczone wlosy:oZero delikatnosci i subtelnosci, dziewczyny z tamtego topiku byly o niebo ladnijesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, ta ostatnia ma bardzo ladna buzie, sliczna dziewczyna, a nie zadne wary obciagary:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e masz linka
do tego topiku o którym ?? wspomniałeś w swoim topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cos dorzuce
Hahahaha...... niezły jestes koleś:) Usmiałam sie jak czytałam te brednie co piszesz. Brak jej tego i owego..... jasne ze brak bo ona jest prawie naga. Sory ale laska w mini wygladałaby bardziej subtelnie od tej dziwki ze zdjęcia ktore tu prezentujesz. Skąd tez wiesz ze ona nie jest wymalowana??? hahahaa bankowo jest pomalowana, ale nie w sposób widoczny. Skąd wiesz ze nie ma szpilek? Jeszcze te oklaski na koniec dla sandry... ło matko... chciałbys zeby takich rozbierajacych sie dziwkek w necie było wiecej? Co to za dziewczyna co puszcza swoje niemal nagie zdjecia do netu? chciałbys taką kobiete??? GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk
Zajebista aż sobie na tapetke rzuciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurki rurki
akurat mylisz sie drogi realisto jak dla mnie to ona wyglada na typowa lalke!...tipsy tez ale ma tapete no i blada nie jest widac ze to taka kolejna laseczka ktora ma swira na swoim punkcie inaczej mowiac taki typowy technomul widac...a na taka to trzeba dopieor zarabiac aby ja utrymac...dziewczyna ktora opisujesz napewno nie stala by nago trzymajac sie za cycki no co ty stary ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ktora porzadna dziewczyna pokazuje cycki:/ ???i napewno chodzi na solarium dla mnie jakies kurwisko i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
tamta druga bardzo ladna dziewczyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIE MOGIEM
"noc z taką kobietą byłaby.." ,po nocy z taką kobietą to złapałbys jakies brzydactwo, nie wykluczony hiv.To zwykła dziwka,ktora ma kompleks nie doszlej modelki,rozbieranej tancerki, Bóg wie co jeszcze,ktora normalna dziewczyna zamieszcza swoe rozbierane zdięcia???;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×