Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sexy stuff

jak to sprawdzic?

Polecane posty

Gość sexy stuff

jak mozna mniej wiecej sprawdzic czy facet z kims juz spal czy nie? chodzi mi o jakies takie podchwytliwe pytanie albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha-ri ramasutra
tez mnie to interesuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
to NIESAMOWICIE przebiegle pytanie! w gole dlaczego faceci, znaczy mlodzi ledwo faceci tak sciemniaja? a jak przyjdzie co do czego to ja nie wiem czy mam sie smiac czy pkakac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem
czy to podziała, kiedyś zapytałam faceta o upodobania i dosyć szczegółowo mi je opisał, wystarczy trochę wyobraźni, a dopiero kilka miesięcy później dowiedziałam się, że byłam pierwsza... nie wiem, dlaczego głupio im się do tego przyznawać, w końcu to ludzka rzecz, każdy kiedyś zaczynał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem
(plus dla niego, że się nie zorientowałam, widocznie chłopak z talentem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki listonosz
ja chodze z obieta do lozka tylko wtedy kiedy jestesmy na etapie swobodnego rozmawiania o seksie :P wiec jak z tajniaka by mnie sie pytała owijajac w bawełne czy juz sie bzykałem to oznacza, ze jeszcze nie idziemy do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
znaczy moj facet jakby wynikalo z jego opowiadan to jest extra doswiadczony i mial sporo kobiet.co mogloby byc mozliwe bo jest b przystojnym chlopakiem. wiec jak zaczynalismy ze soba byc to sie balam ze moze wydam mu sie malo doswiadczona. no ale w koncu sie kochalismy i to byla straszna klapa z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ri ramasutra
i co jestescie dalej razem? intersuej mnie bo obawiam sie ze facet z ktorym zaczelam sie spotykac jest bardzo nieporadny i niedoswiadczony ...uszloby gdyby byl niedoswiadczony ale on sie mnie chyba boi... jest niesmialy jak dziewica.... nawet calowanie mu srednio wychodzi ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem
może coś naściemniał, to często tak jest, że ci, co się najwięcej chwalą, to cienkie bolki są (bez urazy), to chyba jakiś sposób na dowartościowanie się a inna opcja jest taka, że może i miał, a czy umie i chce o kobietę zadbać to już inna historia, niektórzy przez całe życie się nie nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ri ramasutra
a dodam ze swoje latka ma i nastolatkiem nie jest ... tragedia sie zapowiada w lozku... jesli sie odwazy kiedykolwiek.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki listonosz
to wez sprawy w swoje rece:) wsasz mu reke w gacie to gwarantuje Ci, ze wtedy juz sie nie bdzie wstydzic i zastanawiac czy moze sie do Ciebie dobierac czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
no wlasnie temu mojemu to tez tak do lozka za bardzo sie nie spieszylo. my jestesmy mlodzi raczej. znamy sie juz dlugo a on w towarzystwie ma opinie kobieciarza wiec myslalam ze bedzie zajebiscie w lozku z nim. dalej jestesmy razem:) moze go czegos naucze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem
ha ri ramasutra, a Ty masz jakieś doświadczenia? nie panikuj na zapas, a przede wszystkim go nie skreślaj zbyt szybko, czasami trzeba troszkę czasu, zanim ktoś się rozkręci ten chłopak, dla którego byłam pierwsza, na początku był taki sobie, dosyć szybko stał się dobry, a teraz jest boski - i jak pomyślę, że po dwóch razach chciałam przestać się z nim spotykać, bo uznałam, że nic z niego nie będzie, to do tej pory mam ochotę się puknąć w głowę :) no ale ja już miałam trochę doświadczeń, więc mogłam go nauczyć tego i owego, no i znam swoje ciało, dlatego pytam :) PS. Nastolatkiem też nie jest, więc też byłam zaskoczona powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
no ale co z tym moim testem na "prawictwo"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co myślisz
że Cię okłamał z tym doświadczeniem? Jeśli tak, to tym bardziej się pewnie teraz do tego nie przyzna, bo mu będzie głupio... głupia sprawa, no bo przecież nie powiesz mu, że na pewno ściemniał, bo jest kiepski... może zamiast go "testować" raczej jednak spróbuj go czegoś nauczyć, jak będzie chciał, to sam Ci powie, jak było naprawdę, a jak nie, to i tak go nie zmusisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
ale jesli on mysli ze w moich oczach on jest wielkim macho to raczej go wiele nie naucze... wiesz jak jest z meskim ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ri ramasutra
no ja nie wiem--- jakies tam doswiadczenia mam ale nie jestem boginia seksu --- ale -- na pewno wiem, czego oczekuje od faceta, zwlaszcza jesli chodzi o gre wstepna, o jakas taka naturalna namietnosc, zmyslowosc od ktorej naprawde traci sie glowe...... a nie sam seks.. nie technike, mechanicznosc...nie tak dawno mialam do czynienia z gosciem, z ktorym gadaalm przez internet...potem mielismy sie spotkac u moich znajomych i mielismy tam razem nocowac...nie zamierzalam z nim uprawaic seksu i od razu to zaznaczylam...ale jakies pieszczoty...owszem... byl tak dretwy ze nie dalam rady.... mietosil mie piersi jak ciasto---przepraszam za okreslenie- ZERO pomyslowosci, zmyslowosci.... z kolei tez niedawno poznalam innego- oddalabym mu i cialo i dusze----jest cudowny, slodki, milutki i taaak zmyslowy, ze nie moge o nim zapomniec... niestety, on sie buja od jednej do innej - od mlodszej do starszej--wszystko zamkniete w relacja opartych na seksie...po 2 zwiazkach nie chce sie wiazac... nawet zerwal zareczyny... a ja sie zauroczylam....teraz juz mi na szczescie przeszlo, ale wiem, ze nie wolno mi nic z nim zaczynac...bo weim, ze sie zakocham...toksycznie chociaz glupia jestem- ostatnio mu szepnelam, ze "moze kiedys tak..."....jak zapytal, czy cos miedzy nami bedzie... turecki listonoszu- jesli to bylo do mnie ;)-----czasem jak sie zegnamy w samochodzie (jest zawsze buzi na dobranoc....) --- mam ochote tak zrobic ;) ale nie moge ---on ma zasady.... ja zreszta tez... ;) no i nie wiem, co by o mnie pomyslal.... ostatnio tak mi sie calkiem dobrze calowalo (jakas odmiana po tragicznych poczatkach ) i mialam ochote na dluzej a ten ....uciekl czym predzej...bo to ja go odwozilam...jakby ktos nie zrozumial... czyli nie za dobrze wyczuwa czego potrzebuje... alez sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki listonosz
hehe, no coz, takie zycie moja droga:) pozno jest na dobre rady wujka turka :D podejrzewam, ze niewiele roznił bym sie od twojego faceta w poczatkowej fazie zwiazku :) ale kiedy juz bym wiedział czego oczekuje kobieta i ze jest swawolna, ze tak to okresle i nie jest jakas cnotka, ktora nie wymówi bez zajakniecia i zaczerwienienia słowa penis...to juz by było z górki;) i te zasady;) zasady zasadami ale chyba mozna sie zapopmiec w milosci:P sam sie dziwie co ja wygaduje:D ....a z Ciebie to jakas bardzo swawolna kobieta....jakdla mnie to za swawolna;) ale zbyt wielkie cnotki sa sto razy gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ri ramasutra
turku ---- jestem swawolna owszem, ale chyba tylko w gadce ha ha ... a w zyciu tez sie pesze i to mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
oooo a co to za klub wzajemnej adoracji na moim topiku??? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki listonosz
hehe, w gadce tez jestem dobry, a najlepszy w tej zza monitora:P jsli autorka chce dolaczyc to zapraszamy na jej własny topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
phi.. dziekuje za zaproszenie ;) ale dlaczego z facetami jest tak ze mowia ze mieli tyle kobiet a w sumie to glownie mieli wlasna reke. raaany.. myslalam ze sie z tego wyrasta z czasem.. ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ri ramasutra
:) ja tez przemily turku --- zza minitora ;).... (a co niech sie sexi stuff zlosci ;) za przemilego ...) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki listonosz
ja mam 23 :) a jedni mowia inni nie mowia, tak samo jak i kobitki? mało tu było topików w stylu "co robic aby moj chlopak nie zorientował sie ze jest moim pierwszym" . Po prostu jedni sa tacy a drudz inni i nie ukrywaja cnoty;) rowniez milych snow przemila ha ri ramasutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co myślisz
jeśli rzeczywiście była klapa, to ja myślę, że on też to zauważył i pewnie nie sądzi, że masz go wielkiego macho i że było super... a męskie ego to pewnie w tym, że się za nic do tego nie przyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ri ramasutro
Witam i odswiezam.... Jak sie miewasz turku ? pozdrawiam wszystkich -- a -jako ze nie mam jic ciekawego do napisania, zegnam sie czule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×