Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malae5

mam dola

Polecane posty

Od ponad 2 mies spotykam sie z chlopakiem. Jest nam ze soba bardzo dobrze. Ja mam male piersi, niecale A, 10cm roznicy. Moj chlopak mowi, ze jemu to nie przeszkadza, ze mu sie one bardzo podobaja. Zreszta okazuje mi to. Prawie od razu jak przychodzi, zdejmuje mi stanik i je caluje itd :) Na poczatku trudno mi bylo uwierzyc, ze mu sie one podobaja. Zdarzalo sie wczesniej, ze slyszalam komentarze, ze mam male cycki. Jednak liceum i teraz studia obchodza sie bez takich komentarzy. Wrecz przeciwnie, slysze, ze jestem bardzo ladna dziewczyna. Jednak wczoraj moja babcia, ktora dowiedziala sie o moim chlopaku spytala: \\\"Czym on sie bawi, przeciez nie masz cyckow?\\\". Poczulam sie okropnie! Jakbym byla kompletnym zerem, tylko dlatego, ze mam male piersi. Czy ja nie mam prawa byc szczesliwa z facetem, bo nie mam idealnych wymiarow? Jestem ladna dziewczyna, szczupla, madra ale to wszystko jest bez sesnu, bo mam maly biust?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnij babcie w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, bez oceniania mojej babci. Odpowiedzcie na ostatnie pytania jak mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia jest stara, głupia, ma obwisłe cycki i zazdrości. Nie przejmuj się, głowa do góry! Ja też nie jestem Pamela 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadamy
nie ważne jakie masz piersi. ważne jaka jesteś w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzenie kotka za pomocą młotka - sorki za słownictwo . Co ma twoja babcia do twoich piersi i co ją to obchodzi czym bawi się twój chłopak , no to już szczyt. nie przejmuj się babcią młodość już za nią i żal za tym co nieodwracalnie minęło . Wielu facetów lubi małe piersi , lub nie ma dla nich znaczenia rozmiar, zamiast się zamartwiać - zaakceptuj się taka jaką jesteś i bądź z nich dumna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam małe
piersi.Właśnie kończe liceum i jakoś nigdy sie tym nie przejmowałam. Mojemu facetowi jak sam twierdzi one jak najbardziej pasują.ale to tak zawsze albo szczupła figura albo duże cycki, a ja tam wole być szczupła niż mieć duże cycki.Niestety zawsze coś za coś. A poza tym małe jest piękne (przynajmniej nie bądą strasznie obwisłe na starosć:):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, malea, że mój facet akurat lubi małe cycki. I jak sobie ogląda jakiś film rozbierany, to gdy widzi kobietę z małym biustem, to mówi \"o, ta ma fajne cycki\". Nie masz się czym przejmować. Przecież to chłopak je całuje i pieści, a nie babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pysiątko: Ale tu nie chodzi o male piersi typu B, ja nawet a nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ---ja
tez mam właśnie takie małe, ale sutki mam dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty się tym przejmujesz???!!! Dziewczyno, weź idź się napij jakichś ziółek na uspokojenie! To są normalne cycki, ja mam niewiele większe! Boże drogi, ja myślałam, że to faktycznie dramat, a to chyba chandra. Naprawdę nie masz się czym dołować, cycki to nie wszystko. A zresztą, od czego są push-up\'y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malae5---> czym ty sie kurwa przejmujesz ? opinia babci ?! skoro twojemu facetowi one się podobają to to powinno być dla ciebie najważniejsze, a nie głupie słowa staroswieckiej babci !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w tym rzecz, ze ja sie tym nie przejmuję. Tzn. oczywiscie, ze jakbym mogla, to chcialabym wieksze :) Co do push-up-ow to wiekszosc nie pasuja, niestety :( tylko czasami przykro sie robi, jak ktos patrzy na nie przez dluzej niz chwile, bo wyobrazam sobie, co wtedy taki ktos mysli. Ze mi wspolczuje i takie tam. Do czarniejszy_niz_mrok: Pocieszyles mnie troche, bo faktycznie reszta mojej figury wyglada bardzo spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie o to chodzi, ze to sa poglady staroswieckiej babci. Z takimi pogladami sie kiedys stykalam i wierzcie, ze nie byly mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, moja koleżanka ma mniejszy biust niż ten na zdjęciu i rżnie się na prawo i lewo. Jakoś jej te małe cycki nie przeszkadzają w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do facetow: Tzn. ze nie przeszkadzaloby by Wam, jesli wasza partnerka mialaby taki biust, lub nawet ciut mniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przeszkadzło by ci gdyby twój facet miał poparzoną albo pryszczatą facjatę ? Kwestia gustu, ja uwielbiam małe biusty moze dlatego że wiem jak z wiekiem wyglądają te duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy lubisz takie male, jak na zdjeciu? Mi by nie przeszkadzalo to, ze moj chlopak mialby mnostwo pryszczy. Ale teraz porownujesz male piersi do pryszczy. Znaczy, ze jesli pryszcze traktuje sie, jak defekt natury, to male cycki tez. Tak to zrozumialam z Twojej wypowiedzi. A mi nie chodzi o to, ze moj facet polubilby je, poniewaz mnie kocha, wiec je tez akceptuje. Chodzi mi o to, zeby one mu sie po prostu podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ze zdjęcia są super. I nie dołuj się że porównuję niby defekty. Małe piersi to nie defekt, raczej duże mogą przeszkadzać. Ja uwielbiam małe i jeśli twój chłopak też je lubi to usiądź wygodnie przy biurku i pier... się głową zdrowo w blat bo masz jakieś urojenia co do swoich piersi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
poczytaj komentarze do tego zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy wszyscy mnie pocieszacie, a dzisiaj moja siostra mnie znowu dobila. Powiedziala, ze 10-letnia siostrzenica jej meza ma wieksze piersi niz ja. Lekka przesada! Wlasna siostra i wczesniej babcia! Obcy ludzie mnie rozumieja, a rodzina doluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zrobisz
pomysl sobie ze moglabys miec piersi duze ale za to obwisle. takie male sterczace sa o wiele fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia specjalisty
to nie sa male piersi! jestem pewny ze w staniku push-up moga zrobic furore! na zdjeciu sa bardzo ladne piersi mlodej kobiety! wniosek: masz kompleksy! postaraj sie cos z tym zrobic, bo beda Ci utrudniac zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz: \"mlodej kobiety\". Moze ona i mloda jest ale ja juz raczej nie. 22 lata, wiec brak nadziei na naturalny wzrost. Chociaz coraz bardziej mi sie podobaja :) mojego chlopakowi tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim
Nie przejmuj się mnie kiedyś przezywali bez cynik gąbczasty. Bo maniłam najmniejsze w klacie. Potem mi urosły C i wcale mi się to nie podoba chciałabym żeby były mniejsze wygodnie by było. Duże cycki nie są takie fajne. Ja się w niektóre bluzki nie mieszczę, bo są za duże. To dopiero ból. A moja siostra tez ma małe i jej to mnie przeszkadza. Wiem ze to nie pocieszenie, ale przy ciąże i po niej ci się powiększą. Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×