Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

issima

podklad AA

Polecane posty

Hej czy uzywacie podkladu AA rozswitlajacego?? jesli tak to jakie sa wasze opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialny, tylko jedno zastrzeżenie - przed nałożeniem go dobrze jest porządnie nawilźyć twarz, no i strannie go rozsmarować. Poza tym rewelacja, twarz wygląda zdrowo i promiennie. Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny,tylko zbyt mała gama kolorystyczna,terazna moją nieopaloną skórę jest ciut za ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez to zauwazylam kolor nr 1 jest juz zaciemny dla mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tylko mi się wydaje,ale np miód-nr 3 jest jasniejszy od 1-kości słoniowej,jest bardziej żółty i wydaje mi się dlatego że jaśniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ja odrazu zlapalam za 1 bo mam jasna karnacje i na inne kolory nie zwracalam uwagi Ale czy to nie dziwne ze 3 jest jasniejsza od 1??? Dzieki za podpowiedz teraz sprawdze wszystkie kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresy
odcienie żółte pasują do karnacji południowców. Większość Polek ma jasną bądź średnią karnację w zimnym odcieniu różowawym i z podkładem o nucie żółtej wyglądają bardzo nienaturalnie. Zwłaszcza że odcina się kolor dekoltu i rąk, które często trzymamy w pobliżu twarzy. Miodowe kolory pasują brunetkom o ciemnej cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×