Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosa_na_blond

radość seksu i polska wiocha

Polecane posty

Gość kosa_na_blond

Czasem chciałbym odpocząć, dać sobie kilka spokojnych tygodni na czytanie fajnych książek, łażenie po mieście, kumpelskie rozmowy. Czuję że coś tracę, że uciekają mi inne sfery życia. Ale się nie da. To jest silniejsze. To jest ponad wszystko. Nie potrafię normalnie pogadać z koleżanką nie mysląc jak ją zaciągnąć do łóżka. Mam poczucie że moje zachowanie jest typu kto kogo "ogra". Na dodatek Polki są takie wiejskie, pruderyjne. Zero finezji, zero wyobraźni. Trzymają cnotę aż im zardzewieje i noszą brązowe buty albo zakochują się na zabój, tracą głowę, potem wpadają w depresję.Gdzie ta zmysłowość Hiszpanek która pozwala na radosny seks. Wszystko byłoby prostsze. A tak, zamiast z uśmiechem iść do łóżka i uśmiechnąć się jeszcze następnego dnia tracę kupę czasu na przekonywanie drewnianych kobiet że to naprawdę nie jest takie straszne. Dziewczyny, nie róbcie wiochy w swoich okręgach wyborczych ! Dajcie chłopakom cieszyć się życiem! To naprawdę można robić prościej i radośniej!* * jedna uwaga do dziewczyn: chlopak musi być odpowiedni. Uważajcie na zboków którzy chcą wynaturzonego seksu typu "poszukiwanie innych otworów", uważajcie na skąpiradła, uważajcie na maminsynków (wykorzysta i wróci do mamusi), facet musi być facet, jakie kryterium?-zadajcie sobie pytanie: czy w razie wpadki nie zostawiłby mnie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie tego sie boimy....
....ze w razie wpadki zostaniemy same....ja raz iałam taką sytuację..propozycję i mi sie nawet to spodobało ALE......Ale facet okazał sie dupkiem.....zero fantazji.....zero troski o to jak ja sie czuje......tylko sie spuścic i koniec ...całość trwała moze z kwadrans!!!!!!!!!! kurcze nie tego sie spodziewałam:) noooo i te poszukiwania innej dziurki;) facet ogólnie był jakis taki nijaki.....chciał sie tylko zaspokoić......DLATEGO TRZYMAMY CNOTE DLA ODPOWIEDNIEGO FACETA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wiocha
tylko facet nie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie czytałam bardziej zabawnego postu:D Az ciśnie się na usta pytanie: kim jesteś autorze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa_na_blond
A jakie to ma znaczenie kim ja jestem? Zabawnym facetem piszącym zabawne posty.Tylko z Polkami nieśmiesznie bo albo one wioskowe albo ja jakiś chop do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce jest 20 mln kobiet
ile poznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to puszczaja
ja nosze brzowe buty-przegralam zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, znowu teksty typu...\"a w polsce...\" ludzie, obudźie się, wszędzie jest to samo...narody se różnią, ale nie aż tak jak wam się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa_na_blond
różnią się różnią, popytaj cudzoziemców jak widzą Polki. A Polacy jeszcze gorsi. Niewiara, cynizm, brak optymizmu, brzuszysko wypięte, włosy na klacie zlepione a w pyszczku butelka piwa. Może dlatego Polki są takie sfrustrowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwilke
koles czy Ty wogole gdziekolwiek wyjezdzales spoza swojego pipidowka? bo takie glupoty wygadujesz jakbys byl od dziecka wieziony przez patologicznych dziadkow w piwnicy, a wiedze czerpal z szeptanych pod zamknietymi drzwiami do owej piwnicy rewelacji 13 latkow, ktorzy widzieli kawalek golej dupy swojej ciotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa_na_blond
nerwowym frustratom dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa_na_blond
widzę ze na tym forum kręci się masa polskojęzycznej chołoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwilke
hm nerwowy nie jestem, bo aktualnie nie mam powodu. frustratem tez nie bo wlasnie gdzies tak godzinke temu bzyknalem swoja kobiete na wszelkie mozliwe sposoby, powodzenia w waleniu konia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwilke
oo do tego idiota! tak chlopcze, to zadziwiajace ze na POLSKIM forum, kreca sie "polskojezyczni":) choloty nie komentuje, bo to zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se facet
slownik ortograficzny i cwicz z nim pozycje. To rada CHoloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se facet
acha. i nie wciskaj kitu ,zes dysortografik. Rozumny czlowiek wie, ze holota pochodzi od goły Z głupimi sie nie bzykam.bo zadna radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwilke
ooooo nie wiedzialem ze holota pochodzi od slowa "goly", ale faktycznie to logiczne:) poprostu sie nad tym nigdy nie zastanawialem;) czlowiek sie cale zycie uczy! to lubie! wypowiedz z ciekawa informacja;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se facet
ja takze pozdrawiam chwilowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym być grzeczna, już mi się to udawało na tym forum przez jakiś czas, ale szlak mnie trafia z tymi zmysłowymi Hiszpankami czy Włoszkami, one muszą robić to szybko, bo po dwudziestce stają się pomarszczonymi lub grubymi babami, w zależmości od kraju. A radosny seks to sobie uprawiaj w burdelu kutasino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnek
synu, teraz chcesz rżnąć co ci się nawinie bez zbędnych ceregieli i komplkacji.postulujesz otwartość kobiet na sex.daję sobie łapy uciąć przy samej szyi, że gdy będziesz chciał się ożenić, nie strawisz kilku lub kilkunastu kochanków twojej przyszłej.zatem nie pieprz bzdur w imię malutkich własnych interesików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
hmm moze jednak nie mieszajmy z blotem kobiet innych nacji;) to nie ma sensu! poprostu autor tego topiku jest idiota, ktory na dodatek nigdy hiszpanek wloszek, ukrainek, rosjanek, czeszek, chorwatek, kobiet skandynawii, wegierek, bulgarek, niemek, francuzek poprostu nie widzial na oczy;) no moze cos tam w telewizji widzial, ale telewizja to krzywe zwierciadlo, malo w niej prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mówiłem \"pokażcie mi tę dziurę, skąd to wychodzi, to zakopię\" ale lekko mnie poniosło i moderator się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×