Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

motylem jestem aaaaaaaaaaa..... motylem jestemmmmm a a aaaaaaaa ....... motylem bylam aaaaaaaaaaa motylem bylam aaaaaaaaaaa na te wozki w biedronce to mam uprawnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca się zgubil:( pewnie się znajdzie...... :D a tak...... na poważnie dawno go nie widzialam....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm..... kasia mam jeszcze barszcz czyrwony i kotleciki sojowe sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu łapaj!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyż tylko kotleciki zjadlam ,bo się odchudzam skutecznie na wiosenkę :) prowadze zajęcia rodzinne ......nawet mamut się poddal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka wpędzisz dziewczynę we wrzody....:) Chcialo sie Zosi jagodek Kupic ich za co nie miala. Jas ich mial pelen ogrodek Ale go prosic nie smiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe niech będzie cokolwiek Wróżeczko...sojowe mogą być:D i barszczyk,mniam jak ja lubi e barszczyk czerwonyyyyyyyyyyy.... do tego ziemniaczki ubite ze skwarkami po jednej stronie talerza a po drugiej właśnie barszczykkkkkkkkkk ło matkoooooooooooo slinotok.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka , przez to twoje gadanie to i ja jestem głodna !!!!!! Wnet sobie sposob znalazla, Rankiem sie z chatki wykradla, Cicho przez plotek przelazla, Jasiowi wisnie objadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no wlasnie taki barszczyk byl :D ziemniaczki ,skwareczki i ziemniaczki ,a do tego koperek łoooooooooooooo jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P ale ja nie jadlam twarda jestem ...tylko 2 kotleciki i woda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie :D Głęboka studzienka Głęboko kopana A przy niej Kasieńka Jakby malowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki trzymac fason......... latem jak znalazl :) już mierrzę kiecki... do lata ,do lata....... piechotą będę szla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce świeci nad nami ogrzewa nasze nagie ciała promieniami lato,juz lato....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu dzwonia, temu dzwonia Mnie nie dzwoni zaden dzwon. Bo takiemu pijakowi Jakie zycie, taki zgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepijemy naszej babci domek caly, Domek caly, domek caly, I kalosze, i bambosze, i sandaly Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci majty w krate, Majty w krate, majty w krate, Takie duze flanelowe i wlochate Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci pieska, kotka, Pieska, kotka, pieska, kotka. Pozostanie naszej babci tylko cnotka Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci zlote zeby, Zlote zeby, zlote zeby I zrobimy naszej babci dupe z geby Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci wszystko w domu, Wszystko w domu, wszystko w domu. Przepijemy nasza babcie po kryjomu Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis. Przepijemy naszej babci domek sliczny, Domek sliczny, domek sliczny I zrobimy z tego domku dom publiczny Jeszcze dzis, jeszcze dzis, jeszcze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańcz nie żałuj podłogi tańcz niech niosą cię nogi tańcz az skurcze cię złapią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu narazie jest sciernisko ale będzie San Francisko :D a tam ,gdzie to kretowisko ,będzie stal mój bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszaj mała ciałem tu, nie przestawaj mała ciałem ruszaj uuu dawaj, dawaj! po tym ściernisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo przypomnialo mi się lato w moim mieście ... lato przyszlo wreszcie lato w moim mieście... slonce mu za raj ale gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio ryczy mi w duszy taki song ty i tylllko ty jesteś mi przeznaczona ty i tylko ty do końca moich dni!! i tak mi mówi moje serce tak mi mowia sny dla ciebie jestem ja a dla mnie ty! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyginam śmiało ciało wyginam śmiało ciało dla mnie to...... MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!11 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×