Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

i co???i co? ach...ta moja ciekawośc:D amfa mam jeszcze 3 wafelki w tym jeden nadgryziony:P może być dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis piekna pogoda!!!!!!! 🌼 wkurzam sie ze w ten weekend nigdzie sobie nie pojedziemy bo do roboty trzeba!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zamiar zrobic tort na jutro dla mamuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem czy mam zdolnosci tortowe bo bede robic pierwszy raz :P poczestuje was oczywiscie ale na wasza odpowiedzialnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spróbuje...... ale musisz najpierw poinformowac nas jaka jest reakcja mamuta :P po 1 godzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednej godzinie od rozpoczecia jutrzejszej imprezy to ja nie wiem czy moja reakcja bedzie odpowiednia na pisanie na kafe hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa cóż to będzie za zawrotne tempo:D literek się nie zapomina ....gorzej z trafieniem :P(chyba to masz na myśli ):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa mam przepis na lepsiejsze ciacho :D:D:D SKŁADNIKI: - 2 śmiejące się oczka, - 2 zgrabne nóżki, - 2 kochane rączki, - 2 twarde kontenerki z mlekiem, - 2 jajka, - 1 wyścielana futerkiem miska do mieszania, - 1 twardy banan. SPOSÓB PRZYRZĄDZENIA: - Spójrz głęboko w śmiejące się oczka. - Rozdziel ostrożnie dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami. - Ściskaj i masuj kontenerki z mlekiem bardzo delikatnie aż wyścielana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona, sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem. - Delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył, a także na boki aż do ubicia piany (dla lepszych rezultatów wyrabiaj w tym czasie kontenerki z mlekiem). - Gdy temperatura wzrośnie, wsuń banana głęboko do miski i nakryj jajami (pozwól aby wszystko przesiąkło - byle nie przez całą noc). - Ciasto będzie gotowe aż banan stanie się całkiem miękki. - Powtarzaj kroki od 3 do 5 lub zmieniaj miski do mieszania. UWAGA !!! Jeśli pieczesz w nieznanej kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. Nie wylizuj miski do mieszania po użyciu. Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co mam sobie zalowac :P:P trzeba jakos odreagowac hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wrozka!! to ciasto bedzie na deser po torcie w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa cytuję:D:D:D \"po jednej godzinie od rozpoczecia jutrzejszej imprezy to ja nie wiem czy moja reakcja bedzie odpowiednia \" także musisz to glęboko przemyśleć:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozeczko ale do pisania na kafe a nie do deserku :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a where is Katarzyna?? studentow podrywa?? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ..kurde ja staram sie wlasnie produkowac po angielsku haha znajomy od biznesu mnie zaczepil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie..ale moj inglisz nie jest the best hahaha sprawy biznesowe zawsze zalatwia moj mamut..ale..musze przyznac ze niezle mi idzie..jest lepiej niz sadzilam haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×