Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

buhahahahahhahahahahahaha powiedz ,że żartujesz ...żebyś byl wczesniej ...cale moje stado wyginęlo z powodu braku byka hahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) ale zajeta jestem ciut ...zaraz bede na dluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahahaa Samcze,chyba mi przyjdziesz monitor wyczyścic, bo oplułam....:D:D:D:D jestem już,ale znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa strach się bac samczyka :P dobrze ,ze to nie real :D kasia kup po drodze czerwone winko spędzimy mily wieczorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia zapomnialem ...ech to chyba skleroza.... wyczyszcze Ci monitor moim specjalnym futrkiem :P amfa czym się tak wybxdzilas ,że az tu czuję :D zaraz Cię schrupię !!!! :P wrózia nie panikuj,ale te winko to dobry pomysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!! samczyk..ty to z grubej rury walisz od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty samczyku to chyba na jakas orgietke masz ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrożka ty mi tu odrazu z krowami wyskakujesz.... a dla weterynarza normalna babka się nie należy ?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc:) i samczyk wczoraj szukalam manuela -do smarowania kanapek jezeli samczyk jest wete to dzialamy w podobnych klimatach oj ale wy kochane jestescie 🌻 dzielicie sie jednym z nielicznych samczykow na waszym topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoóoza on jest chyba nie do za.......... mozesz go sobie wziaśc :D tylko powiedz jak bylo :P chyba ,że bylo super to go pożyczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi ja sie nie dziele samcami ( mam wszystko albo nic) a co do naloznicy:) no coz to ty mozesz byc moim jedynym niewolnikiem \" w zlotej klatce zamkne cie bede karmic owocami.............\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×