Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Wróżka , a podobny do tego z zespołu ? czyli z kolczykami , czarnymi paznokciami i włosami na lakier ? jeśli nie to nie ma sie czym martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to no sie zacząl okres podrywania u twojej córci :D masz przechlapane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe pisza do siebie karteczki... nie mają chyba odwagi rozmawiac z sobą :D nie bede sie smiala ...nie mogę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wrózia..zrob cichaczem fotke dla tego chloptasia to go ocenimy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihahaha Wróżka mieszka na parterze więc jak dobrze podskoczy to przez okno z podwórka fotkę może pstryknąć :D Ale mieli by miny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa wróżka, to my ich juz znamy Tak ? to ci o których myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka: \"W kartonowych pudełkach do pizzy na wynos znajdują się trujące substancje, które uwalniają się już w temperaturze 60 stopni Celsjusza, a więc co najmniej takiej, w jakiej jest ona pakowana\" - pisze dziennik \"La Repubblica\" Dziennik informuje o badaniach, przeprowadzonych na Uniwersytecie w Mediolanie. Włoska gazeta podkreśla, że to kolejny alarm podniesiony przez naukowców w związku ze stwierdzeniem toksyn i innych szkodliwych składników w różnych kartonowych oraz aluminiowych opakowaniach. Teraz - jak zauważa gazeta - wiadomo, iż inny zapach pizzy z kartonu niż podanej na talerzu jest rezultatem obecności w kartonach substancji chemicznych, których wykorzystanie w produkcji opakowań na żywność jest zabronione.\" a ja tak lubie pizze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia-- kiedys byl taki serial ze matka i corka w tym samym czasie w ciazy chodzily :P podbudowalam Cie troche? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie ty uważaj żeby sie tak nie stało :P :D jeśli tacy rozrywkowi jak ich mama to lepiej zdejmij te drzwi pokojowe z zawiasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha zaniepokoilas mnie :D chyba tak zrobię:P amfa pizzernie mam tak blisko ,ze na dloni do domu mogę przyniesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakiegos miesiaca mam na dole w bloku pizze! :D wrozia tylko ty informuj na biezaco jak romans twojej coruni sie rozwija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy znowu o jedzeniu :( zgłodniałam . Chyba kupię ta pizzę w tym kartonowym pudełku :( Ja myśle że już bardziej niż Czernobylem to nas pudełko nie zatruje .(na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się zastanawiam ......co mi się bardziej chce jechać po pizzę czy zrobić? jak pojade to mało jej będzie , ale jak zrobię to bedę miała chatę pełną gości :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×