Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no i poszly sobie :( a ja z nim sama walcze......, nie wiedzialam ,ze wampiry takie zajadle ide strugac kołki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem z tym cholernym wappirem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki :D U mnie tez dzis slonce swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, ja to bym chciała az do wieczora.... :D i już tak dzień w dzień niech by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz..ja tez bym chciala ale ostatnio w radiu slyszalam ze nawet jasnowidzka powiedziala ze lipa bedzie tego lata..oj lipa :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dane mi bedzie przeprowadzic sie do cieplych krajow i w nosie bede miala prognozy pogody hmmmm...tak sobie mysle tylko ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ale w rmf fm mowia ze dzis koniec swiata i wlasnie kazali zrobic sobie ostatnia kawa wiec i tobie Katarzyno niose przepyszna z mlekiem i cukrem :P [ ____ ]> taka duza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe koniec świata pani popiołkowa.......... to ja pije ostatnią zielona herbatkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide zakurzyć ostatniego szluga :D Kasia a ty w tym czasie skrec jakis sernik, paczki, czekolade, pizze itd.. juz dieta nie bedzie potrzebna haha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to wszystko to już jest dorzucam sledzie w czekoladzie schab ze śliwkami jajecznice :) no i olbrzymie wuzetki;) jak się kończyć to się kończyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wielka flache czerwonego wina wyciagam... :D dzis w pracy pic mozna bo jak nas zwolnia za % to juz i tak nieistotne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×