Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cześć wróżka ....ty podstępna \"gadzino\"nie rób mi tego:D:D kasiu radijko:D mam ale na polowanku trzeba być cichutko bo koziołka można spłoszyć więc posłucham wyniku po polowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,przybywaj...zrobimy pomianę na parkiecie:D:D:D hihihihihi Jacuś, a no racja:) Trza być cicho... Ale potem, po polowaniu....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca polowac to pozwalam ,ale tylko na zaby :D ciekawe co bys zrobil jakby taki jelonek spotkal sie z toba pyskiem w twarz i zaczal cie prosić o zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem popolowanku...to jest jazda do białego rańca kasiuniu..ale z umiarem bo następnego dnia wieczorem...następne ognisko i polowanie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,ja bym chyba też nie mogła być na takim polowaniu....:( Jacuś, oj to się będzie działo....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca takkkkkkkkkkkkkkkkk wlewaj pifffffffffka ile wlezie nie zaluj sobie :D mam nadzieje ,ze nie trafisz w koziolka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhaha] racja bo można zamiast jednego widzieć 4 i w którego szczelać?hihhihiihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka nie wjeżdżaj mi na ambicje przed polowaniem:( jak by tak każdy myślał jak ty 95% ludzkości byłoby wegeterianami:D jelonka trza w łeb i na ognicho:):D wróżka bo inaczej z głodu padne i każesz mi jarzynami się odżywiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a alkohol to po polowaniu a nie przed wy partio ziolonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem kurczaka zjem ,swinie zjem ,wiec wegetarianinka nie jestem co za cholera ,ale jak pomysle o tych lesnych zwietzatkach to serce mi sie kraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbuhahahahahaha ale przed polowaniem to tak na odwage trza by se strzlić kielonka:D:D:D bo jak by jaki miesiek wyskoczył albo dzik rozwścoeczony??? to co? szczelac? czy zwiewać??? hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem za piciem piffffka przed polowaniem:D:D:D:D ciekawe i by wrocilo z calymi portkami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej jednego piffka na zaostrzenie widoku hihihhi bo potem moze się juz tylko ściemniać...hihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ja nie przecze 1-2 zywczyki moga być:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atem ...klecze trza się porządnie ubrać a nie jak na majówke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moze być kasiu , ale jak nie zmieniam przyzwyczajeń wole wareczke albo leszek mocny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca to chyba nie miales jeszcze kleszcza w tym roku to nawet kombinezon nurka cie nie uratuje przed kleszczem :D:D:D co do żubra jestem za ,a co do ogniska polecam harnasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec już tam naszykował jakies dobre naleweczki własnej roboty 60%:D:D różnego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kobieta w lateksach jakos wyglada ,ale facet i to na polowaniu buhahahahahahahahahahaha jeszcze strzelba buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×