Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....................... wiedzialam czulam ,ze szkoda czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z Kasia tak sie szykowalysmy........... echhhhhhhhhhhhhhhhh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to moze juz skacze toples :P wiesz..piknik, alkohol, meczyk, studenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe....... mam prywatnego komentatora ....musialam przelaczyc na inny kanal ..mowie wam to jest mniej stresujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jeszcze powiedz kto jest twoim prywatnym komentatorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa :D:D:D osobisty komentator ja juz nie moge na to patrzeć ...lubie horrory ,ale to mnie przeroslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :D tylko amfa komentator z tych nerw juz wymieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strzelcie gola kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIEC! LIPA! NIE NAPELNIA MI KUBELKA KFC! GRALI DO DUPY! WNERWILAM SIE! IDE NA TERAPIE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA - TO O MECZU no a teraz relacja z picniciu nie chce mi się drugi raz tego pisac,więc wkleję z innego topiku;) Zawiózl mnie tatuś. Umówiłam sie z koleżanka, spotkałysmy sie a że ona wesola jest to i mi było wesolo. Usiadłysmy na snopkach siana, bylo mnóstwo dobrego jedzonka, napojów też No i tak minęlo kilka godzin. Zaczyna się mecz,siedzimy w pierwszym rzędzie hihihihi No ale po pierwszej polowie moje koleżanki wyszly Ja sama wśród tłumów obejrzałam przepiekne fajerwerki Potem znów siadłam sobie i chcialm obejrzeć druga połowę. No i oglądam. Pod koniec dosiadl się student - Wojtek I potem juz tak z nim spędzilam czas.. Ale, żadnych domysłów, pomysłów i pisania scenariuszy - fajne sie rozmawialo, bardzo kulturalny młody człowiek odprowadzil do taksówki,dał buzi w policzek. I tyle. Nie wymienilismy numerów telefonów,ani nic... Więc na pewno znajomośc sie urwie. Chociaz pytal sie na jakim wydziale studiuje i na którym roku hihihihi Chyba młodo wyglądam hihihihi. ide w kimono;) paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×