Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Witam:) Tak,słonko nareszcie się pokazało;) I oby juz z nami zostało całe lato:) Udanego popołudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE🌻 A co do meczu,ładnie to Kasiu ujełaś:Dnadzija bez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari,a bo tak mi się skojarzyło hihihhii i takie słowo znalazłam;) robię nalesiki,kto sie wprasza?:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego...🌻 Spiochy:P Na mazurach przebywa małzenstwo zydowskie,a mianowicie Salcia z mez. Idac sobie malowniczymi zakatkami Mikolajek Salcia poczula potrzebe Na co Mosiek powiedzial : Salciu przejdziemy przez most ...bedzie tam lasek ...tam zalatwisz swa potrzebe... Salcia przystala na propozycje,ale bedac po srodku mostu poczula nieodpara potrzebe ,juz w tej chwili natychmiast... Mosiek mowi wypnij sie wiec za most i trzymaj sie barierki to jedyny sposob na dana chwilke... Salcia krzyczy ze kajak plynie wiec nie moze zrobic potrzeby...Mosiek mowi przejdz wiec Salciu na druga strone mostu... Tak uczynila ,ale spogladajac w dol znow krzyczy ze przeplywa kajak i nie nasika przeciez na niego... Mosiek spogladajac w dol na wode mowi : Salcia ty sikaj bo to nie kajak : To Odbicie Twojej Picze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oczywiscie zapowiada sie bardzo pracowity dzien :) w sprawie kontraktu cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slicznoty🌻 w tak upalny dzien;) Ja tradycyjnie uciekam ze zgielku miasta i znikam w otchlani jezior i drzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bardzo;)poplywam w waszym imieniu...jest taki upal ze hey!!!!!!! cudownie lubie taka pogode...Wam takze zycze udanego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×