Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no baaaaaaaaaa :P to jest wojna :D jutro o tej porze bedzie wszystko jasne :( spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe jasne;) PPPOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLSSSSSSKKKKKKKKKAAAAAAAAAAA GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA GOLA!!!!!!!!!!!!:D:D ide spac bo juz oczy mi sie zamykaja DOBRANOC PCHLY NA NOC I DO ZAWTRWA 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzisiaj :D cześć i czołem o mur na Berlińskim stadionie :D to ja dzisiaj przewodnik stada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jeszcze śpią ? Kasia , a biblioteki kto pilnuje ? :D Robal , słońce ci ucieknie za Siedmiogórogród :D Amfa , poczesać włoski i przed komp zapraszamy :D to ja ide sobie na śniadanko. Będzie długie i opychające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha no,ja mam dziś dyżur,to przychodze na 9.15 ;) Klucha,nie żąłuj sobie;) jak tam Fasolka w Twoim brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniała;) OLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE OLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEE NIE DAMY SIĘ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak moglas zapomniec :P POLSKA GOLA! POLSKA GOLA!! TAKA JEST KIBICOW WOLA!!! JOŁ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no i upolowalam :D za pierwszym strzalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa 🌻 :D Kasia, . fasolka ? spódnice mi się sprały :D a w sukienkach wygladam jak w namiocie :D Do tego za oknem topolowy śnieg pada a ja nie posiadam przez to nosa :D(alergia ) Poza tym dzisiaj mija 9 rocznica ślubu z moim KRÓLOWCEM :D Że ja tyle wytrzymałam....................:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha:):):) Wow, to już masz spory brzuszek:D:D:D Cyknij se fotke i podeślij.plissssssssss :) Wsyztskiego naj...na rocznicę:D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce fote brzuszka!!!!!!! :D:D a z okazji rocznicy 100 lat w szczesciu i milosci :D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , ja wam wyslę fote a wy sie będziecie nabijać jaka ja zatłuszczona :P :D no nie wiem ....................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×