Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ooooojjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaa Robalku, wybacz................ chlip chlip.... ale byka strzeliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka nawiała to i ja spadam. Poszła chyba kota do snu układać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą , wszyscy nawiali to co tak będę tu sama sterczeć jak strach na ptice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prosze przeslijcie mi swoje maile i gg, zniknela mi cala ksiazka adresowa i cale gg:( pozdrawiam kasia ciebie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoooooozia, ja pier.......co się stało ???? Wirus franca jakaś? A śmiałam się,do twojego stwierdzenia,że mnie masz:D Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ I CZOŁEM🖐️ kluski z rosołem:D różyczka dalej daje popalić już zulinkę zaatakowała 😠 zóóóziu wysłałam ci info na gg pozdrawiam kochani i śmigam z zuzią do lekarza miłego ,ciepłego i przyjemnego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani🖐️ kasiu synuś jeszcze choruje,bo pani doktorowa powiedziała,że ok.3 tygodnie to cholerstwo trwa:( dziś potwierdziła różyczkę u zulinki:(:(:(:( jedna dobra wiadomość dnia to,że chociaż gabrysia była szczepiona a ja ciąglę myślałam,że nie:):):)):):):):):):) wszystkiego naj kochani:):) POLSKA chociaż dziś pokazała,co potrafi:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, kurcze blade...niedobrze,ze Malutka tez ma to choróbsko:( dziś mialam jakiś aktywny dzień,chyba jestem zmęczona ide na kapuczinko i placka,ktos chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasi,wiedźmie i wszystkim upającym....... mówię dobranoc🖐️😘🌻❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×