Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a na co masz ochote ...jestem wszechstronnie obdarzony:P kiedys przeczytalem z kuchnia za pan brat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie ...zycze smacznego ja sobie zjem twarozek wiejski i jak w zwyczaju maja to robale popije to wszystko zywcem na dobry poczatek dnia ;)dla Ciebie mam sok pomaranczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie chce jesc coś dobrego,wyszukanego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari, aj Ci mogę WYSZUKAĆ w czelusciach mojego barku ciasteczka i paluszki i orzeszki i czipsy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje pozdrowionka od Agami;) Nie będzie jej do poniedzialku przy kompie;) Przesyła nam buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się..............ale i tak mnie nikt nie słucha .......... posłuchu nie mam żadnego............... :D:D:D i jeszcze Jonhson mi tu humor psuje jakimiś obrazkami z palmami :D to moje palmy!!! kto im poswolił włazić na moją posesję ? :D Dobra ............. to dobranoc ..............spokojnej nocy. A jakby był kto zainteresowany to żyję i mam się dobrze. :D Córkę wróżki juz oddałam..............wyrwano mi ją siłą :D Zgłoszę się do TVN i bedziemy sławni :D Dobra spadam bo juz głupoty zaczynam pisać :D Miłego wstawanka.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,normalnie wymiatasz:D:D:D:D:D Robal - wzajemnie;) Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!!!!!!!!!!!! :) dlugo mnie nie bylo ale juz sie odnalazlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubieni:D jestem w domku ..narazie ..................a potem sie zobaczy ;) nici w najblizsze dni z plazy ,slonka, i kapieli w jeziorku :( mam nadzieję ,ze to przezyje (a tak smali slonko buuuuuuuuuuuuuuuuuu) chyba ide sie zakopać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia 🖐️ czemu nie pojdziesz na plaze hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×