Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dzieki:) a teraz zmykam. I tak niewiele snu zostalo...ech...uroki macierzynstwa:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudka spiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio to zajmuje sie rozliczeniami w handlu zagranicznym :P I staarm sie nie zwarcac uwagi na nic innego bo ja zaczynam czytac to nie moge sie zwylke oderac :D A masz cos fajnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobiałki;) kami...... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 za ustrzelenie 500-stronki😘 kasiu dla ciebie też😘na powitanie:) idu kosić trawniczek,bo trawka rośnie jak na drożdżach do poklikania później kochane🖐️ kasiu,wiem,że chodziło o flo:) ps.flo.........😘😘😘dla ciebie i majeczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu,nie boj sia;) Będzie odbrze;)Zobaczysz;) Co do książek,no własnie nie mam nic ciekawego Pożyczyłam sobie dopiero coś z biblioteki,ale nie wiem co to jest. Moje koleżanki po fachu dały mi kilka książek z recenzja-ze niezłe;)I zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooo Agami - witaj;) Miłego dnia! Ale masz gimnastyke;) A Zulinka już dobrze się czuje po tym zabiegu? kurcze,coś rozkojarzona jestem...:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulinka czuje się wspaniale:):):):):):):):):):):):):):):) i ja jestem jakby szczęśliwsza z tego powodu a i u mojego mamuta dojrzałam jakby drugą twarz,po chorobie zuzi niby zawsze był kochany, dobry,czuły,opiekuńczy,ale teraz to jakoś się zdwoiło i jest taki mmmmnnnniiiiaaaaaammmm;) lecę bo trawa dalej rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami;) oj jak się cieszę:D:D:D:D:D:D:D I z powodu Zulinki i mamuta;) To prawda,ze kryzysy i jakies nieszczęslwie zawirowanie odkrywają dobroć w ludziach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami Upaczewska
koszę dalej trawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjemy
ale ledwo co..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahojjjjjjjjjj:Dkurde nie moge sie dostać na poczte:(złe hasło,ale zawsze takie miałam(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordę babiszony,co się dzieje?????????? ja pocztunię odbieram,ale od 19 nic wysłać nie mogę:(:(:(:(:( co za badziewie?????????? tylko erroryy mi skaczą przed łoczętami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×