Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no dostalam kamilciu jakze moglaby nie dostac czego takiego? :D:D wruu ustawiamy sie w kolejke w ikei!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak J zobaczy to ja nie wiem co sie dzialo bedzie oj nie wiem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................................... ....................................... ......................................... a wieczorem............................................ ........................................................... .......................................................... .......................................................... co będzie wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kamilciu, jestem pod wrażeniem;) Twojego talentu malarskiego;) Spokojnych i kolorowych snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry baby:) zabieram się za robienie torta,bo mój mamły mamutek kończy dzisiaj 10 latek miłego dzionka wam życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - dla małego - WSZYSTKIEGO NAJ:) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ jak już skonczysz, to wiesz ...podrzuć kawałek.. co prawda miałam ograniczyć słodeycze i takie tam...ale...raz się żyje! bede musiała intensywinej spalać kalorie hihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamicliaa
🖐️ sto lat dla solenizanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) sto lat dla mlodego mamutka 👄 tort oczywiscie mile widziany :) a teraz przed torcikiem wrozka serwuje biala kielbaske z chrzanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu... Diagnostic texts: rozmiar quoty skrzynki pocztowej przekroczony ... dostaje zwroty od Ciebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×