Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

\"...toczy toczy się los...\" a bo dyzur mam w pracy i brak studentów do pilnowania to siedze i czytam knige i w międzyczasie rzucam okiem na topik;) Wow, to extra czas spędzasz..na miłości;) A ta nowa praca to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam praca jak praca. W supermarkecie, wyobraź sobie, jak mówię, że tam właśnie, to mi się śmiać chce, bo już samo słowo supermarket kojarzyło mi się plastikowo i tandetnie, ale w sumie to jest ok, młoda, fajna ekipa i właściwie nikt mi nie ślęczy nad głową. Jedyny mankament, że internet mam poblokowany, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam internet;) Wazne są zywe kontakty;):):) I wychodzenie poza siec;) Ale cieszę sie,zę masz fajną pracę i jesteś zadowolona;) Febra,extra ze się odezwałaś:D:D:D:D:D No, prawie 17.00czas powoli do domu się zbierać;) Do wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj teraz to prawie wogóle na necie nie siedzę, na czym bardzo ucierpiała moja gra internetowa niestety... A wieczorkiem mam nadzieję nie być przed netem i pewnie nie będę. Póki co pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie wpadam aby sie przywitac, nie chce abyscie mnie zapomnialy;) kompa bede miala dopiero jak wroce z Francji, juz za 8 dni wyjezdzam :D nie moge sie doczekac, pogoda tam nieciekawa, ale to mnie akurat malo obchodzi do zobaczenia po moim powrocie pozdrawiam was papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Febra,odzywaj się od czasu do czasu;) Zooozia, no zapomniec o Tobie????Kto by śmiał...;) Trzymaj sie i baw się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest topik z tamtych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtam może ja czy Agami bedziemy potrzebowaly wsparcia...to wiesz...:D Ale fajnie,że pomogłysmy:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flooo,ale jak ja cie moglam wyciagnac z dolka,kiedy ja tu w nim siedze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari,ale mam nadzieje,ze wychodzisz z dołka,co?????????? spadam lulać;) do jutra spokojnej nocy i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia branoc:D nie jest tak źle,ale zawsze mogłoby być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochy
:P:P to ja Agami:D 😘dla wszystkich 🌻dla flo.....i majeczki 😘 kasia,cari,flo,robal🖐️dobrej i spokojnej nocki kochani wam życzę 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 jutro zagoszczę dłużej na topiku🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....... :) troche mnie tu malo ,ale same wiecie ;) moze jutro do was zagoszcze na dluzej,ale to dopiero jutro :( pozdrawiam ,ściskam.buxkuje :D Agami mialas dzis pelnic dyzur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccczzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeee Wruuuuuuuu;) No trzymam za słowo co do jutra chociaz ja jutro to w przelocie budu tylko...;) Trzymajs ię babiszonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszystkim!!!!!!! powrocilam z dalekiej tulaczki haha :D:D wru!! kope lat :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×