Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️🌻i 😘dla wszystkich miałam dziś pełnić dyżur.......ale proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności,której powodem jest mała istotka o imieniu Julia:D kochana cioteczka Agami zabawia się dziś przez dzień cały w niańkę:D.......ha i jeszcze na nockę sobie ją podkradłam,niech siostra ze szwagrem poszaleją sobiena jakiejś potupajce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eccchhhhh nadszedl 7 październik to dzien moich urodzin.. stawiam wszelkie ciacha, alkohole i ...częstujcie sie;) a tymczasem - dobrej nocy;) kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu !!!!!!!!!!! duża rośnij ,zdrowa bądź:D zdrówka,szczęścia,pomarańczy🌻 niech ci Jarek nago tańczy😘 samych uśmiechów na twej twarzy🌻 i niech się spełni to,o czym marzysz😘 🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 kasia*
Agami;) Dzieki wielkie;) heheheh ale fajnie zyczenia:D:D:D:D:D:D Winkiem częstuje:D I ciachem;) I tiramisu;) eccccccchhhhhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 kasia*
hehehhee już se lat odjęłam:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeee.:D w tak piknym dniu dl Kasi ;) Rośnij duża, dzielna, zdrowa. W 100% procentach odlotowa. Nie zaglądaj do kieliszka, bo ci będzie grała kiszka. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki. Śmiej się dużo, czytaj mało. by Ci w glowie nie szumialo. Bądź pomocna jak komputer. Szybka jak japoński skuter. Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka. Te życzenia są dla Ciebie, byś czuła się jak W SIÓDMYM NIEBIE! teraz torcik jak sie uda specjalnie dla Ciebie wruuuuuuuu .... piecze :D ❤️ [ 🌻 ] [♥♥♥♥♥♥♥♥ ] l__________]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie sie udal :D:D:D a tak a propos wlasnie mi sie przypomnialo ,ze mamutek tez ma dzisiaj urodziny uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............. zapomnialam i gdzie ja kupie drobnostke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie wpadam sie przywitac :) mysle ze gdy wroce z wakacji to bede miala juz kompa, wtedy wszystko nadrobie i bede siedziala na kafe calymi dniam ;) wyajezdzam w piatek :) odezwe sie gdy bede na miejscu pozdrawiam was goraco paaaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu z okazji Twoich urodzinek, mam dla Ciebie... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Najgorętsze, Najlepsze, Najzdrowsze, Najwspanialsze, Najmilsze, Najsłodsze, Najpiekniejsze, Najszczęśliwsze życzenia! Spełnienia marzeń i pogody ducha! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale śmieszne....topik padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeee :D topik nie padl :) trzeba tylko podniesc :) siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppp do gory topiczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojc u mnie tez tylko apsikkkkkkkkkkkkkk :D slonko dzis swiecilo ,ale jest juz zimno cale szczescie ,ze zaczeli sezon grzewczy ,bo moj kot by mnie juz udusil (nie mylić prawdziwy kocur:P) poza tym w lesie pelno grzybow ,a ja nie mam czasu jechac do lasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×