Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ale naprawde , dostalam je z EFU:)i chyba dalam do Caritasu bbbbuuuuuuuhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaserio ,albo do PCK bbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari..chcialam powiedziec ze to nie ja mam zamiar sie dzis sponiewierac tylko Kasia wiec ona te gatki z checia za pol ceny by od ciebie odkupila :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa, a moze jeszcze je mam w szafie,moze zachowalam jak mamut zaniemoze ,zeby go postawic na nogi :Pamfa, zobaczysz,ze nas na erotyczny wyrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari jak znajdziesz to zrob fotke :D kota w worku nie kupuje :P ;) moze nie zauwaza o czym gadamy ;) zreszta na takie tematy to my tylko kiedy noc nadchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemno juuuuuuuuuuuuuz zgasly wszystkie swiatla ciemno juuuuuuuuuuuuuuuz noc nadchodzi gluuuuuuuuuuuuuuuuchaaaaa :D:D:D cari 👄 kamilcia 👄 czeko 👄 - dla niezorientowanych o co chodzi czeko to Kasia..dlaczego czego? a dlatego ze katarzynka w czekoladzie to w skorcie czeko, znaczy ja tak wymyslilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilciu..kasia umie to jeszcze glosniej zaspiewac :D a jak na dodatek przy tym tanczyy oooooooooooooooooooohhhoooooooooo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba! jak się takie utworki ma to sie spiewa i tańczy;) a jest jeszcze taki jeden extrunia \"...o jak dobrze byc pier...ętym w głowe...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×