Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a idz ty z takimi tekstami :P jezyk sobie polamalam prawie :P powiedz co u ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu jest ??????,czy sama do siebie nawijam :D ale co tam dobra zabawa :D lamanie języka :D Żyła sobie żyła a w tej żyle żyła żyła, a ta żyła już nie żyła, bo tej żyle pękła żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian praca,praca,praca,praca,praca,praca....... praca praca praca praca i w koncu spanie ufffffffffffffffffffffffffffffff.............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wru ja sie ciebie pytam to bardzo wazne pytanie bardzo wazne :D najwazniejsze na swiecie :D och jak wazne :D no to pytam ;) kiedy bedziesz na dluzej??????????????????? :D:D:D:D:D tesknie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci odpisuję:D calkiem powaznie:P :D jak najbardziej powaznie:D tesknisz powiadasz??????????????? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.............. a obiecujesz ,ze bedziesz grzeczna ?????????????? to moze w sobote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wypowiesz to bez zajakniecia :D to jutro wstane wczesniej dla Ciebie :D Pan profesor Fiutykultykiewicz razem z panią profesorową Fiutykultykiewiczową napiwszy się najwydestylowajniuchniejszego spirytusinku rektyfikowanego wyindywidualizowali się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och och to ja juz doczekac sie nie moge!!!!!!!! 👄👄👄👄 :D:D:D a czeko ma dzis rande ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to dla mnie..phi ;) musisz wstac wczesniej :D to na ktora sie umawiamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:P:P:P musisz tak glosno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to miedzy nami tylko :P nikomu nic nie powiem obiecuje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zajebiscie hmm przezajebiscie tajemnicza..jakem rasowy skorpion :P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mi jeszcze w tajemicy czy maczugos uzywalas? :D:D:D :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedziemy pic o jaaaaaaaaaaaaaaaaa caly listopad :D:D zaczynamy od 3 bo wtedy mam imieniny :D a potem moje i twoje urodziny haha bedzie jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha moja kumpela a urodziny 1 listopada hahaha :D:D to dopiero przejebane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×